Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 30 perc torna + kevesebbe...

Napi 30 perc torna + kevesebbet eszem. Mennyi ido alatt sikerulhet leadnom 10kgt? 85/165 vagyok 17/L

Figyelt kérdés

mondjuk fele annyit mint eddig ( eddig komolyan h ossze vissza ettem, barmikor, ha csak ugy megkivantam es nem is voltam ehes..es tudom, hogy siman eleg a fele kaja is ..szal nem ehezes) tudom, sokkal tobbet le kellene adnom mint 10 kg...de egyenlore ennyi a cel.. majd ha ez sikerult akkor johet a tobbi....

2 honap alatt sikerulhet? mert ugy e itt sok helyen azt irjatok h az 1 het/1 kg az normalis.. szal 2 honap az -8kg lehet? vagy mit kellene csinalnom meg pluszban h ez 2 honap alatt osszejojjon?


2010. dec. 11. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit leirtàl és kitartó is leszel a célod eléréséhez,nagyon szépen le fogsz fogyni.A lassu fogyàs biztosabb,mint a gyors,mert nem hizod vissza,ha vigyàzol a sulyodra,és normàlisan eszel.De mindig csinàljad,de ne ugy,hogy neki esel mindent csinàlni és abbahagyod.Egy héten ha betartod a félóràt legalàbb 5ször mindig elégedett leszel önmagaddal/Sok sikert!
2010. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! mivel nagy a súlyod, hamar le fog pottyanni az első 10 kg, persze nagyon nagy része víz, de látványos. 2 hónap alatt szerintem biztos, hogy meglesz. csak igyál sok folyadékot, és tényleg egyél kevesebbet! én 92 kg-ról indultam, és 1 hó alatt ment le 8, nem koplaltam, nem csináltam semmi butaságot, 1500 kcalt ettem és olyan 150 g ch-t. napi 4 liter víz megvolt. néha szedtem mellé multit, meg vasat. de nagyrészt húslevesből ettem zöldséget, főtt husit, abonettet, zöldségeket, én bizony csináltam olivás görög salátát jó sok feta sajttal, dugid tömtem magam vele! pedig sokan mondták hogy ne, mert az nem is diétás. a cukrot sem lőttem ki, néha lement azért egy túrórudi, vagy puding. heti 4x mozogtam mellé. azóta volt már hogy hetekig stagnált a súlyom, de előbb vagy utóbb továbbment!
2010. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja meg majdnem minden nap ettem grillezve pácolva csirkét, tarját is!
2010. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és a 2. hónap végére már -12 kg-nál jártam.
2010. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat :) valamint sokan mondjam hogy a citrom is jo.. pl citromos viz.. ha belecsavarok citromlevet..stb. az tenyleg jobb mint a sima asvanyviz?
2010. dec. 12. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, hát bajod nem lesz tőle, azt elhiheted, ebben az időben kifejezetten jó. és fokozza az emésztést.
2010. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!