Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Reggel falás, de miéééért?

Reggel falás, de miéééért?

Figyelt kérdés
Próbálom a testsúlyomat csökkenteni vagyis a testzsír arányt de már második napja reggelire megeszem napi kalóriaszükségletem... gondolom ha már napközbe csak teázgatok meg kávézgatok az úgy már nem az igazi... még ha így is a megengedett kalóriatartományban maradok... :S annyira szégyellem magam ilyenkor :(
2014. márc. 16. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs megengedett kalóriatartomány, fogyhatsz attól még hogy normálisan és bőségesen eszel.


Szerinted az én minimum 4 tojásos, atom zsíros (kókuszzsír + szalonna) rántottám mennyire kalóriaszegény? Akár 1000 kcal-hoz is közelíthet. Tökéletes reggeli.

2014. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó persze azt is tudom de 1400 kcal így reggelre elég sok h össze vissza mindent ettem aztán még vissza is kellett rá emlékezzek h mit és mennyit... kb 200g szénhidrátot amiben volt azért kevés cukor is sajnos pedig mindig igyekszem kerülni.. 35 g zsírt és 50 g fehérjét sikerült magamba tuszkolnom. Azért edzés előtt eszek egy pici csirkemellet délután h legyen miben felszívódnia a kávénak ne marja a gyomrom... katasztrófa vagyok :D és lány létemre képes vagyok ennyit enni megijedek magamtól nincsenek különösebb feleslegeim kezd kockás lenni a hasam de ezek után el is búcsúzhatok tőle :D
2014. márc. 16. 08:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem ettem volna 200g szénhidrátot. Zsír power! :)
2014. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én se alapesetben max eszek napi 100 g ot :D de az a baj valószínű ezért jött rám a falásroham mert kevés volt az a 100g ... mert emellett a mennyiség mellett napi 1 órákat kardióztam + suliba/ból járok haza gyalog ami ugye 2x 25 perc... aztán péntekre végem lett kb :D most meg ettem mintha muszáj lenne :S
2014. márc. 16. 08:53
 5/8 anonim ***** válasza:

100g ch reggelire?


Ha ezt felszívódó szénhidrátnak tekintjük, sokan egész nap nem esznek ennyit.


Szerintem (a tojásrántotta példájánál maradva) minél több zsiradékot eszel, annál könnyebb lent tartani a szénhidrát fogyasztást. Annál hosszabb időre laksz jól, és több energiád lesz anyagcserezavarok nélkül :)


Valójában nem csak én szerintem.. :))

2014. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát akkor hnaptól okosabb leszek !! :) hétfőtől remélem még nem lesz késő csak a kis kockák ne tűnjenek el olyan gyorsan :D
2014. márc. 16. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt nem fognak eltűnni :)
2014. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis kocka csokikra gondolsz? Ne aggódj, majd én eltüntetem. :D
2014. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!