Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez eredményezhet hízást?

Ez eredményezhet hízást?

Figyelt kérdés

Egy hónapja 800 kcal-t fogyasztok minden egyes nap. A mai napon - sajnálatos módon - kivételt tettem ezalól, és egy falási rohamnak köszönteően megettem 6 db süteményt, melynek darabja 113 kcal-t tartalmaz. Így a mai napi bevitelem 1100 kcal-ra emelkedett.

A holnapi naptól fogva ismét visszatérek a 800 kcal-os étrendemre. Erre egy igen nyomós okom is van: annyi süteményt megettem, hogy most szó szerint hányingerem van tőle. Szemléltetésképpen írnám le: ez a mennyiség HAT napi édességadagomnak felelt meg.


Szóval amennyiben holnaptól visszatérek a rendes kalóriabevitelemre, nem fogok hízni?

Kritikáktól kíméljetek, csupán egy IGEN vagy NEM válasz szükségeltetik.


(Uram, vétkeztem. Kérlek, könyörűlj!)



2013. nov. 4. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Én több mint 1 hónapja 500 kalórián élek. Egyszer ettem kb 2 hete étteremben 800 kalóriát. 4 deka ment le másnapra és azóta se jött vissza.

2013. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Min 1200 kcalt ajánlanak szóval te koplalsz tehát:

Még 1200 kcalt bevihetnél hízás nélkül.

2013. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam.
2013. nov. 4. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy? Fiu, lany? Hany kilo? Milyen magas?


Ezen adatok tudataban konnyen kiszamolhatjuk online kalkulatorok segitsegevel, hogy mennyi kaloriat eget el 1 nap a tested akkor, ha egesz nap nem csinalsz semmit csak fekszel.

Kizartnak tartom, hogy 800, hacsak nem vagy egy gyerek-torpe...


Vagyis egy atlag ember joval 1000 kaloria felett eget el ugy, hogy nem csinal semmit.

Te gondolom azert csinalsz valamit, nem? Ulsz, jarsz, olvasol, fogat mosol, akarmi... vagyis mindennemu cselekves extra kaloriakat eget el.


[link]


Ez alapjan megkapod a tested napi kaloria igenyet. Ha ez 1000 felett van es te ostoban tartod magad a napi 800-hoz, akkor iszonyat rossz uton jarsz es nagyon durva kovetkezmenyei lesznek.


Ha nem ertesz a dologhoz nem baj, de akkor tanulj, olvass, kerdezz, ez a napi 800 ez honnan jott?

2013. nov. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!