Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szeretném elkezdeni a szénhidr...

Szeretném elkezdeni a szénhidrátszegény diétát. Lenne néhány kérdésem? 18L

Figyelt kérdés

Ezzel ugye minimalizálni kell a pékárút, tésztát, krumplit. De akkor mit ehetek? Mi az amit szabad, mivel tudom "helyettesíteni" például a kenyeret? Mondjuk a rizs megengedett?


Iskolába járok, valami enni valót vinnem kell magammal, egész nap nem bírnám egy falat nélkül. Eddig megoldottam egy szendviccsel vagy pogácsával, de most szeretnék kicsit egészségesebben élni.


Főzni szeretek, nem vagyok válogatós, ha tudnátok olyan ételeket, recepteket mondani amik nektek már beváltak, annak nagyon örülnék.


78 kg vagyok most, 10 kg szeretnék leadni. Természetesen + mozgás. Mióta kijött a jó idő, rendszeresen futok. Ezt szeretném folytatni a továbbiakban is.


Köszönöm a segítséget!


2014. márc. 30. 19:03
 1/3 anonim válasza:
Krumpli helyett édesburgonya (nagyon egészséges). Rizs helyett Basmati vagy jázminrizs, esetleg barna. Csirke, hal és pulyka mehet minden mennyiségben, rengeteg módon elkészíthető. Reggel azért próbálj meg enni egy kis szénhidrátot (mondjuk zabpelyhet), mert az indítja be az anyagcserét és ettől lesz energiád.
2014. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

röviden zöldségekkel és zsírral.

de ha komolyabban érdekel ez a téma,akkor a paleonak nézz utána,vagy a szálkásító diétának.

utóbbiba a zöldségek mellé még befér egy minimális zab,mint ch.

iskolai kajához pár példa-

reggeli

3-4 db főtt tojás 2 nagy paradicsommal.

tízórai

200g csirkemellsonka és két nagy paprika.

suliba még jól jöhet a zabos protein turmix,ami megfelel egy teljes értékű kajálásnak,így néz ki-

http://www.youtube.com/watch?v=V4a4j_cPmg4



otthonra meg.

egy nagy csirkecomb köretnek brokkoli,ez mehet egy nap többször is.

2014. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vezesd a diétádat a kaloriabazis.hu oldalon, meglátod majd, hogy teljesen nyugodtan belefér mondjuk egy teljes kiőrlésű zsömle nap közben, ha egyébként normálisan eszel és mozogsz. Mondom én úgy, hogy ezzel a módszerrel 30 kilót ledobtam, soha nem koplaltam és nem jött vissza egy deka sem.

A kulcs a mennyiségekben rejlik!

2014. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!