- 20-25 kilo hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet le fogyni 25 kilot ? Diéta + mozgás tudom, de a diéta milyen? Napi 2 alma , ebéd : saláta + hús , hal ? Írjatok nekem egy napot le legyszi? Nyárra május végére le lehet adni ennyit? Igazából lagziba készülök jun 10

2014. ápr. 18. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Kiscsillióféleképpen lehet fogyni. Szerintem a legjobb, ha életmódot váltasz, amit könnyű tartanod, de az altémakör, amiben vagyunk, eleve jó irány. A szénhidrátcsökkentés sokaknak beválik, nekem is azt tette.


Május vége egyértelműen nagy ívben esélytelen. Heti fél-egy kiló fogyás már teljesen jó, de nem kell megijedni, ha néha stagnálás van.


Olyan módszert találj, ami passzol Hozzád (semmi értelme magadra kényszeríteni valamit, amitől csak szenvedsz), azt betartani is könnyebb. Márpedig ekkora fogyáshoz sok idő kell, szükség van a kitartásra.

2014. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Május 12nap múlva lesz, ennyi idő alatt 1,5kg-ot adhatsz le, nem 25-öt.


Ha fogyni akarsz, első körben kerüld a cukros üdítőket, csak vizet igyál, ne nassolj, egyél sok zöldséget, péksütiket is hanyagold. Ezzel, meg tornával le tudsz adni pár kilót júni 10-ig, de csodát ne várj.

2014. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat! Kitarto leszek:) remelem

Sikerül jo pár kilotol megszabadulnom

2014. ápr. 18. 21:18
 4/5 anonim válasza:
Sok-sok kitartással. Én 4-5 kilót szerettem volna, le is ment, ez hatásos: reggeli:müzli joghurttal, tízórai: kevés süti(!), Jó reggelt! keksz, ebéd: mindegy, és vacsira 1 alma. Inni csak vizet vagy gyümölcslevet, mozogj sokat, és próbálj mindenből kevesebbet enni, mint szoktál:)
2014. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom

Szépen!

2014. ápr. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!