Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Augusztusig hogyan adjam le a...

Augusztusig hogyan adjam le a hasam, hogy ne látszódjon? pl:Ne egyek Kenyeret se tésztát?

Figyelt kérdés

180 cm / 90 kg f vagyok. Leszoktam a dohányzásról és felszedtem 1 éven belűl 8-9 kilogrammot ami leginkább a hastájékon rakodott le. Mit tegyek hogy hamar le adjam? munkám mit nincs nagyon időm edzeni :( pl ne egyek kenyeret?

Köszönöm előre is válaszokat :)



2014. máj. 1. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
*Munkám miatt
2014. máj. 1. 20:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Az edzéshez nem kell rengeteg idő, mozgás úgyis kell az egészséghez...

A kenyér és tészták elhagyása nekem szimpatikus, de távolról sem elégséges lépés volt... Állítólag van, akinek annyi is elég. Ki kell tapasztalnod, Neked mi hatékony, s az sem mellékes, s elég egyéni, hogy mi esik jól, mit tudsz betartani...

Személy szerint az életmódváltás és a szénhidrátcsökkentés mellett vagyok, az elég sokaknak bevált már, nekem egyértelműen az a megfelelő módszer, a kieső kalóriákat pedig zsírral pótolom, mert azért koplalni nem célszerű.

2014. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy nincs időd. Ha van időd netezni, akkor van időd mozogni, fejben kell eldönteni, hogy nem a tv elé teszed le a popsidat, hanem elmész mozogni.

Hamar nem tudod leadni, a normális fogyás heti 0,5- 1 kiló.

2014. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tapasztalatom szerint érdemes csökkenteni a finomított szénhidrátot az étrendben és kerülni kell a cukros dolgokat. Én annak idején már ettől fogytam, de mozgással még hatékonyabb, és persze az egészség megőrzése szempontjából is érdemes legalább heti 3-szor fél órát mozogni. Ez annyira nem sok, hétvégére 2 alkalmat be lehet iktatni, hét közben pedig egy alkalom csak befér valahogy! :)

Drukkolok!

2014. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne egyél kenyeret és tésztát, helyette..? Megeszed ugyan azt a búza mennyiséget más formában?


Azokat az anyagokat kerüld amikre nincsen szükséged (gabonákban lévő keményítő, növényi toxinok) és fogyassz olyat ami fontos (vitaminban gazdag zöldségek, tápláló húsok, zsiradék, olajos magok, t

2014. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
..tojás, gombák..
2014. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!