Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12napig nem ettem semmit, ma...

12napig nem ettem semmit, ma viszont ettem egy kis tésztát kit csinálják hogy most ez a tészta ne látszódjon meg rajtam?

Figyelt kérdés
már nem először csinálok ilyet hogy nem eszek ... De most már nem bírtam tovább
2013. szept. 20. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok
2013. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tornázzál
2013. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ettél volna semmit már nem élnél...
2013. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12 napig még bírhatja, úgy 1 hónap után van lyukásás. De végül is mindenki úgy lesz öngyilkos ahogy neki tetszik...
2013. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elkezdhetnél emberhez (nem afrikai éhezőhöz) hasonlóan viselkedni. Tudod, az ősember minden nap talált valami kis férget vagy gyökeret amit ehet, ha mammut nem is mindig volt. Tengerben meg aztán mindig van kagyló, csiga és hal.. úgyhogy nagyon eltérsz mindentől ami emberi és értelmes. Így a Jézuskának kellene levelet írni, hogy ne látszódjon meg a testeden a szénhidrátevés. Minden éhező szénhidrátevőn meglátszik.. ez egyértelmű ok-okozati összefüggés, ha meglősz valakit kilyukad és vérzik.. nincs mit tenni, bekötheted de akkor is lyukas lesz.
2013. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miaz Leningrád ostromát akarod eljátszani?
2013. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
talán térj észhez.
2013. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ennyire hülye nem lehetsz.


apád-anyád merre van?

2013. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne haragudj,de te iszonyatosan buta vagy! Ha nem eszel 12 napig, nem viszel magadba semmi energiát,a végén elfogynak a tartalékaid és egy csomó egészségügyi bajod lesz. Ha ezt csinálod,több felesleg megy rád akkor,ha újra elkezdesz rendesen enni,mint, ha normálisan 5x ennél kicsit egy nap és mozognál egy keveset. Lehet nem azonnal fogynál le,hanem lassan,de tartós lenne és elfelejthetnéd az ilyen baromságokat. Arról nem is beszélve,hogy a koplalásoddal leginkább izmot veszítesz,mert a szervezetednek könnyebb azt felhasználnia,mint a zsírt. Használd már az eszed!
2013. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha meg etted nem látszik meg. Vagy magadra kented?
2013. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!