Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi hány km-t kell lemennem...

Napi hány km-t kell lemennem hogy látszódjon rajtam? Nem eszek sokat és 6 után nem eszek! Ma kezdtem a diétát

Figyelt kérdés

#6 után nem eszek #hány km-t biciglizzek
2013. dec. 27. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

" Napi hány km-t kell lemennem hogy látszódjon rajtam? "


ez a lemennem ,ez mit jelent nálad

2013. dec. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát napi olyan 50-60 percet az nálam olyan 18-20 kilométert jelent
2013. dec. 27. 14:34
 3/12 dr filippo ongaro ***** válasza:
Milyen diétát? mert olyan nincs ahol alig eszem és este 6 után nem eszek. ez nem diéta csak tudatlanság!
2013. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát eszek rendesen napi 4 szer keveset és hat után már nem és vacsora után szobabiciglizem 50-60 percet(18-20)kilométert
2013. dec. 27. 17:53
 5/12 anonim válasza:
Azt írod, hogy napi 18-20 km az nálad kb. 1 óra. Na ez hazugság! Számold már ki - ha kitudod - , hogy akkor hány km/órával kellene menned!! Ha 10 perc alatt 1 km-t gyalogolsz, akkor már szinte a futás határán mész. Akkor az 6 km egy óra alatt. Tehát Te a négyszeresével gyalogolsz. Érdekes. Biciklivel nem tudod megtenni. Legalább vedd a fáradtságot és mérd le az út hosszúságát meg az időt mielőtt ilyen baromságokat írsz.
2013. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ja, és azt elfelejtettem beleírni, hogy ha napi 20 km-t gyalogolsz, akkor jönnek a víz meg vérhólyagok a sarkadon, lábujjadon. Mert én hetente van amikor egyszer kátszer 20 km-t megyek, de még a sportcipőben is valahol felhólyagosodik a lábam. Egyedül egy régi bőr cipőmben ami ki lett járva tudom megtenni anélkül, hogy valami baja lenne a lábamnak. Ja, és ez 4 órámba telik. Te meg 50-60 perc alatt. Indulj az olympián.
2013. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mivel a biciglinken digitális mérő van rajta szóval nem hazudok!gyere el nyugodtan és nézd meg tegnap mondjuk 56 perc alatt tettem meg a 20 kilométert!semmi okom nincs hogy hazudjak akkor miért itrtam volna ki a kérdést?:/
2013. dec. 28. 13:15
 8/12 A kérdező kommentje:
mindig más a sebesség egyszer 22 sebességel megyek vagy 27,9 de van amikor 38
2013. dec. 28. 14:24
 9/12 A kérdező kommentje:
szerintem egyszer mérd le te is én csak pár napja csinálom,de te szerintem képes vagy rá fél óra alatt is a 20 km letekerni mivel a bicigli 10x gyorsabban megy mint a sétálás tudom attól is függ hogy mennyivel mész
2013. dec. 28. 14:36
 10/12 SargaRigo válasza:

A válaszoló csak arra akart utalni, hogy amit a szobabringád ír, az nem feltétlenül hiteles!

Ha rendes bringával megpróbálnád ugyanezt a távot ugyanilyen tempóval letudni, akkor biza rendesen lógna a beled!

Valószínűleg motivációs szempontok miatt többet mér, mint ami a valós. Mindenesetre a kérdés nem ez volt, a válasz pedig hogy sokat!!!

2013. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!