Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 125g feherje,50 g szenhidrat,9...

125g feherje,50 g szenhidrat,95 g zsir, ez igy megfelelo a fogyashoz?

Figyelt kérdés

Heti ketszer egy ora bootcamp, egyszer egy ora elliptikus trener es egyszer egy ora sulyzos edzes lenne a mozgas (eddig leginkabb csak futottam vagy sulyzoztam). A szenhidratot zoldsegekbol, kicsi gyumolcsbol tervezem bevinni, a zsirokat leginkabb olivaolajbol es olajos magvakbol. A feherje leginkabb hal es csirke lenne (nem eszem negylabu allatokat), alkalmankent kazein por. A tejtermekeket kihagyom, esetleg neha egy kis parmezansajt.


Ilyen mozgas mellett es a kerdesben jelzett makro aranyokkal megy majd a fogyas (kb. 1550 kcal naponta)? Vagy mas arany kellene?


165/62 - 29/N



2014. máj. 7. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez így nagyon szimpatikus :) Nem igazán tudok mibe belekötni, nem mintha akarnék, persze.

Többféle jó arány van, emberfüggő, kinek mi hatékony s persze mit tud tartani. Nálam kevesebb a fehérje és több a zsír (gyakran a szénhidrát is), mert nekem úgy könnyű megoldani s működni látszik. Hja, hús nélkül azért más.


Azt viszont nem tudhatom, a Te tested fogy-e a fentiekkel. Illene neki, de hallottunk már érdekes testi működésekről, esetleg problémákról.

2014. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tisztességesnek tűnik!
2014. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi combbol fogyas, es tudod mi az a makro tapanyag? Na necsinajjad man`!


Nem lehet belekotni, en mondjuk a bootcamp helyett is ellipszist csinalnam.

2014. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, akkor megprobalom ezzel a modszerrel es majd igazitok rajta, ha nem megy elegge. Ha igazitani kell, akkor a feherje-zsir aranyan valotoztassak vagy csokkentsem meg jobban a szenhidratokat?
2014. máj. 7. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
CSokkentsd a szenhidratod, bar szerintem igy is keves a kaloria. Varj evvel 2 hetet, nezd meg mi tortenik, felesleges elore gondolkodni.
2014. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!