Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tudnátok nekem segitteni én...

Veronica16 kérdése:

Tudnátok nekem segitteni én egy olyan diétát akarnék amelyel 1-2 hétalatt lelehet adni legalább 8 kilot? Válaszaitokat elöre köszönöm.

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt a diétát, amit te keresel, koplalásnak hívják.


Ennyi idő alatt, ennyi felesleget nem lehet tartósan leadni. Sokat ártasz vele a testednek, ha megpróbálod, ráadásul 1 hét se kellene hozzá, hogy visszaszedd.

2014. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan ahova írtál: szénhidrátszegény diéta. 1-2 hét alatt 1-2 kilót le is lehet adni!
2014. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normál esetben nincs ilyen. Jó, lehet, hogy ha meg tudnád csinálni, hogy minimális evéssel egész nap kemény kiképzésen vegyél részt fagyban, akkor mehetne ennyi, de ez függ a tested paramétereitől is.


Egyszer másfél hét alatt fogytam 4 kilót. 8 fokban ültem a fűtetlen házban és nem volt mit ennem. Mozgás speciel nem volt. Normál koplalással ennél azért lassabban fogy az ember (bár ez is helyzetfüggő). De 8... Már-már lehetetlen és amúgyis fölösleges, mert a zöme nem zsírból megy...

2014. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmész egy lakatlan szigetre, ahol ivóvíz van, ehető étel alig, és néha jól megkerget a medve, vagy ennek megfelelő életmódot folytatsz 2 hétig, akkor talán, de ez borzasztóan egészségtelen...

Ha legalább valami halvány fogalmad lenne a a fogyásról, meg az orvosi dolgokról, akkor tudhatnád, hogy havi 2-3 kg max. fogyásban célszerű gondolkodni...

2014. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Na de még valami nem én akarok le fogyni csak kiváncsi voltam hogy minimum 1-2 hét alatt mennyit lehet fogyni mert az eggyik ismerösöm nagyon le akar fogyni bár én mondtam neki hogy ez nem jó ötlet.
2014. máj. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!