Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ketogén diétán vagyok. Mit...

Ketogén diétán vagyok. Mit ehetek étteremben?

Figyelt kérdés
Valami ötletet írnátok? Mégsem kérhetek csak húst, köret nélkül...

2014. márc. 27. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hús vegyes salátával öntet nélkül - külön kérhetsz ecetet, olajat, füszereket
2014. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha van benne répa az belefér? Paprika, paradicsom..?
2014. márc. 27. 19:45
 3/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Belefér.
2014. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én cigánypecsenyét szoktam valami salival.
2014. márc. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Minden hagyományos zöldség belefér. Csak ne zsírszegény húsételt válassz, arányok legyenek meg nagyjából.
2014. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A zöldség akkor fér bele, ha szénhidrátszegény vagy nagyon keveset adnak belőle... Én pl. nem tudok ketogén napon sült karfiolt enni, mert akármilyen szolid vagyok, csak az az egy étel túllóg a kereten. Bár én a zöldséget máshogy tekintem, mint az, aki húst is gyakran eszik...

S ha húst (főleg, ha nem zsírosat) s zöldséget eszik az ember egy főétkezésre, akkor be kell pótolnia a zsírt is. Bár azt annyira nem nehéz, vannak igen zsíros, de finom ételek, italok is.


Egyébként miért ne kérhetnél csak húst? Egyesek képesek csak zsírt enni hagymával, kenyér nélkül, na az a vad :D

De a salátafélék tényleg beleférnek :)

2014. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Azt nem tudom, hogyan számolod az éttermi dolgokat. Sacc és próbálsz úgy enni a többi étkezésnél, hogy tutira ketogén diétába illő legyen a nap? Ja igen, ezt nem szabad megkérdeznem, itt írják lent. Nem baj, felfoghatod költői kérdésnek is.
2014. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. márc. 30. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!