Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrátszegény diétázók!...

Szénhidrátszegény diétázók! Hány g szénhidrátot visztek be egy nap mégis?

Figyelt kérdés

Teljesen ki kell zárni? Mi az ami megkerülhetetlen? Mennyit esztek egy nap? Én most kezdeném(de komolyba) és nemtudom h mennyire kell csökkenteni? Amennyire csak lehet tudom.Nincs pékárú,nincs cukor.

Nade mégis,teljesen 0-nak kell lennie vagy van olyan határszám aminél még működik a fogyás sport mellett. Mittudomén 20g naponta vagy valamennyi?


Vagy szigorúan semmi?:)


2014. jún. 11. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárni nem tudod, mivel csak a húsban nincs szénhidrát, minden másban van.
2014. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy átlag ember 3-500 g cht eszik naponta. A cukorbeteg diéta 150-180 gramm ch engedélyez és ettől màr fogyni lehet.


De ha komolyan akarod csinálni akkor szálkásítás: 2g ch testtömegkgonként, ha nincs meg a fél kg fogyás hetente akkor fokozatosan lehet csökkenteni akár 1 g ch testtömegkgonként. Tehát ha 60 kg vagy akkor kezd 120 grammal.

2014. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
180-at kéne, de mostanában nem bírok enni (a meleg miatt) illetve, ha mégis megkívánok valamit, az olyasmi amiben nincs ch
2014. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100 körül talán, ha gyümölcsös napom van. Ha nem eszem gyümölcsöt akkor 20 körül.
2014. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyan, nem nézem:)

Teljesen 0 egyébként nem lehet, mivel az obligát glükózfelhasználó szerveidnek (agy, vörösvértestek, szaruhártya) szüksége van CH-ra. Napi ~120 grammot mindenképp ajánlott bevinni, ha nem akarod zombinak érezni magad - megjegyzem, gy sportolni sem lehet normálisan. Én nyáron szoktam csinálni 3-4 hetes ciklikus ketogén diétát, de szerintem hosszabb távon sokkal jobb eredményt lehet elérni, ha mindent eszel.

Van, hogy egy nap 3-4 órát edzek, ilyenkor másnap szinte zabálok (mondjuk csak olyan kajákat, ami a diétás étrendem része, ebben van teljes kiőrlésű gabona is, ilyenkor ezekből is jóval többet eszem). Ha nem mozgok, akkor kevesebbet viszek be.

Összességében nagyon jól működik a dolog, már évek óta minden nyáron csinálok egy ilyen "fogyókúrát", heti 3-4x edzés mellett, ~1200 kcal mellett simán le lehet adni 10 kilót úgy, hogy közben tök jól érzed magad a bőrödben, és még feszes is maradsz:)

2014. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
30-150g általában. Előfordul így pláne nyáron, hogy inkább 150 körül. Becsúszik 1-2 gombóc fagyi, vagy kevés édesség így-úgy.
2014. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!