Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek így hatásos lesz?

Szerintetek így hatásos lesz?

Figyelt kérdés
Tojás diétát csinálnék, ami 2 hét alatt 5-7 kiló fogyást ígér, mellé pedig kemény cardio - a blogilates.com ról a #reJUNEvate hónapi edzést plusz naponta járnék futni egy 2-3 km-t ...szerintetek igy sikerül majd lefogynom? Kilóra nincs célom, csak a derekamról meg a combom és fenekem környékéről kellene leadnom...:S

2014. jún. 15. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a tojásdiétát... de azt tudod, hogy helyi zsírégetés nincs. Tehát mindenhonnan fogyni fogsz, nem csak a combod, derekad, feneked környékéről.
2014. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném:(
2014. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Szerinted mért nem? :-o
2014. jún. 16. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, meg de én ezekben az egyoldalú étkezési dolgokban nem hiszek, én egy kis fogyibogyóval tuningoltam meg a diétámat.És 2,5 hó, 11,5kg.
2014. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de nem egyoldalú, van benn zöldség meg hús is :/ én éppen a fogyibogyóban nem hiszek xD
2014. jún. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!