Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez a nasi milyen? Belefer a...

Ez a nasi milyen? Belefer a fogyokuraba?

Figyelt kérdés

Az alabbiakat mixelem ossze: 25-30 gramm kokuszliszt, kb. 20 ml kokusztej (Alpro), 5-6 gramm kokuszreszelek es egy jo loketnyi ebbol a cukor es kaloriamentes "csokiontetbol": [link]


Ez igy osszesen kb. 110 kcal, 8 g szenhidrat, 5 g zsir es 6 g feherje.


Belefer ez heti parszor, amikor nassolhatnekom van?


2014. júl. 7. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán! Minden belefér a fogyókúrába, csak nem mindegy, hogy mikor és mennyi. Ezt inkább 10óraira edd, de még délután is belefér. :))
2014. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egy egészséges életmódba néha belefér, nekem egy fogyókúrába nem!
2014. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez egy egész korrekt nasi, ebből nem lehet gond.
2014. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 - kivancsi lennek az indokolasodra.
2014. júl. 7. 10:59
 5/12 anonim ***** válasza:
én egészségesen táplálkozom, heti 1x 2x egészséges alapanyagokból meg engedek magamnak valamilyen dessertet, édességet. De ha fogyózom pl. egy nyaralás után, nekem abban a 2-3 hétben nem fér bele hogy csokiszirupos sütiket egyek a fogyókúra alatt, hisz a nevében is benne van az egy kúra! Ilyenkor lébőjt napot tartok, napi 1 órát futok, szauna, saláták, natúr csirkemell, sok ásványvíz és tea. Tehát nincs benne édesség!
2014. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja a 2-es voltam !:D
2014. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#2 es #5 - koszonom a kifejtest. En nem "kurazom", hanem egeszseges eletmodra valtottam es igy probalom elerni az alomsulyom. A csokiszirupban egyebkent nincsen cukor, sem kaloria, ezert gondoltam, hogy beleferhet...
2014. júl. 7. 12:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező , akkor kérlek nézd meg a kérdésed, ott fogyókúra van. Az egészséges életmódba néha belefér az édesség, de ha fogyni szeretnél elsősorban (most gondolom), akkor egyél helyette dinnyét vagy egy banánt szerintem. De te tudod amúgy meg :D!
2014. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Valoban az a szo van a kerdesben, nem gondoltam at, hogy ez a szo mast jelenthet mindenkinek :)


De hogy dinnye es banan? Hogy jon az a szenhidratszegeny dietahoz??? Tele vannak cukorral!

2014. júl. 7. 14:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól látod kérdező, az általad leírt édesség sokkal inkább fogyókúrás, mint egy szelet dinnye, vagy egy banán (mindkettő cukorbomba).
2014. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!