Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 100gramm szénhidrát,...

Napi 100gramm szénhidrát, belefér egy fogyókúrába?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 16:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Attól függ!


Olvasd el ezt:

[link]

2013. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ennyinek akkor is bele kell férnie, ha 55 kilós alacsony nő vagy. Szóval nem gond.
2013. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

én 160 gramm ch diétát tartok orvosi javaslatra mert cukros vagyok és fogynom kell. de én kalóriát is számolok. az 1460 max.


100g szerintem kevés...

2013. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

A cukros válaszoló 1, de még 2 életen át sem fog meggyógyulni, ha orvosi javaslatra 160-as 'dijétát' követ. De nézze csak meg a kórtársait, ha nekem mondjuk valamiért nem akarna hinni..


Kérdező, neked: attól függ milyen minőségű szénhidrátot eszel. A salátában is szénhidrát van, de a teljes őrlésű kenyérben is. Az utóbbiban keményítő, ami igen rossz nektek.

2013. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ha te bemutatod nekem az orvosi diplomádat, akkor majd neked hiszek, addig meg ne oszd az észt felelőtlenül
2013. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó, most szánlak. Az orvosi diplomám vajon meggyógyít téged valaha is? Ha nem, akkor mi a halálért is érdekel? Te a gyógyulásoddal foglalkozz már.. nem beleszólni akarok, de a cukorbeteg aki valószínűleg egész életében az marad, mert a ma divatos orvosi fa.s.zságokat követi, az.. most nemigen rúg labdába. Te itt az áldozat vagy, igazából nem válaszadó.. Persze felőlem írogass nyugodtan, én is azért írok mert más területeken a saját életemben van elég gondom amiről elterelném a figyelmem..


De neked meg nem lenne olyan nehéz megoldani ezt a cukorbaj dolgot, sőt megérné odafigyelned rá, és nem hiszem el hogy eredményesnek gondolod azt a módszert amit most ráderőltettek. És hagyjuk már ezt a diplomás kamu szöveget, senki sem veszi komolyan, hogy egy papírtól mindenhatóvá lesz valaki.. te magad leszel az élő példázata annak, hogy az orvosod akár a hátsóját is kitörölheti a diplomájával, te ugyan olyan beteg maradsz, vagy romlani fog az állapotod idővel.. mindig így van, amíg az orvosok csak a gyógyszer eladásra figyelnek..

2013. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

figyi én értem amit mondasz, de úgy vagyok vele, hogy én nem vagyok orvos, ő meg igen...szóval én nem értek hozzá még annyit sem amennyit ő. így nincs jogom megkérdőjelezni a döntéseit. engem már betámadtak itt azzal, hogy ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem az ő tudását...


amúgy meg az inzulinrezisztenciából előbb utóbb így is úgyis cukorbetegség lesz.


miért szerinted mit kéne enni?

2013. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%

Most nem vagyok olyan lelki állapotban, hogy indulatok nélkül írjak.. ne haragudj.. de talán menni fog..


Ember, az egészségedről és a saját életedről van csak szó.. Mi ez az érdektelenség? Az IR-ből úgyis cukorbetegség lesz? Mégis miért?

ki az ... aki ezt terjeszti? Ezzel konkrétan társadalomszinten tesznek gyógyszerfüggővé és beteggé embereket, így aztán sok esély van szép és egészséges magyarságot létrehozni.. Ha mindenkit cukorbetegségbe hajszolnak.


Nem, az orvos nem ért hozzá, az orvos nem tud segíteni, te magad írtad hogy úgyis cukorbetegség lesz! NEM! Keresd meg a megoldást, azokat keresd meg akik elkerülték a cukorbetegséget! Az IR egy primitív anyagcserezavar amit a túl magas inzulinszint vált ki, teljesen természetes reakció a szervezetünk részéről, és a túlzott szénhidrát + tejfogyasztás képes létrehozni.


Egész egyszerűen csak normálisan kell enni, és visszafordítható!

Az ókori kínaiak, a nagy rizsevők már több száz éve akupunktúrával kezelték az inzulinrezisztenciát, mint hormon/anyagcserezavart ! Itt meg azt terjesztik, hogy úgyis cukorbetegség lesz belőle? SZÉGYEN és HAZAÁRULÁS ez, semmivel sem kevesebb :(((


Olvasd ezt el

[link]


Ugyanitt találsz még cukorbetegség kezeléséről és gyógyulásról sok információt, tapasztalatokat és kutatási eredményeket.


Másik szájt

[link]

2013. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 szokratesz válasza:
100%

Te Harcműves! Egy orvosi diploma nem épp csak papírról szól. Tudod vannak mögötte kemény évek amikor késő éjjel még tanulni kell és kora hajnalba is tanulni kell. Majd vizsga vizsga és vizsga. Aztán a dolgos évek amikor bagóért dolgozik egy orvos 200-250 órát egy hónapban. Nevezzük ezt tapasztalat szerzésnek.

Nos Neked milyen a múltad e tekintetben? Mert Te lesza...od a tanulást. Neked Schobert szindrómád van.

2013. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Most írjak tisztelettel a kemény tanulásról, a kemény munkáról?


Tessék: kungfu-s vagyok, a 'kung-fu' kínaiban annyit tesz, mint keményen dolgozni. Értékelem, ha valaki odateszi valahova magát.. Megfelel?


De ugyanakkor magánügy, hogy sokan baromságra áldozzák az energiájukat. Orvosit végeznek sokan? Az ő bajuk. Vizsgákra tanulnak éjjeleken át? Megesik velem is, nos megint csak a ti/mi bajunk..

Ettől még a lényeg az marad, hogy a kommersz, átlagos orvos sehol sem lesz tudásilag, halvány lila gőzük sincs a cukorbetegség, IR mivoltjáról, kezeléséről. Gyógyszereket akarnak eladni, erről szól ma a nyugati orvoslás. Aki meggyógyulni akar, és ezért eltérne a gyógyszervásárlástól, azt már szankcionálni szokás.. Ma már el van nyomva a gyógyulásra való igény, és egy dolog számít: vakon követni a felírt gyógyszerek beszedését. Cáfoljatok meg, hajrá, csak közben emberek sokasága lesz napról napra betegebb, amíg már tényleg nem is lehet majd meggyógyítani őket, az alap betegség súlyosbodása és a gyógyszerszedés mellékhatásai miatt.

2013. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!