Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani, mutatni...

Tudnátok mondani, mutatni olyan fogyokúrás étrendet, ami egyszerű, nem igényel komoly főzőtudást, és hatásos?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

a harcosok étrendjét neked találták ki, egyszer eszel egy nap este ami kifér a csövön és ennyi :D


[link]

2014. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Nekem sikerült rengeteg kilótól megszabadulnom. 80 kiló voltam, most alig 60, olyan 59. Először lefogytam, a testem teljesen lefogyott, az arcom nem. Nem voltak arányban. Volt, hogy napokig nem ettem. Az anyagcserém úgy felgyorsult, hogy amit aznap (ha) megettem, az már este kijött. Aztán arányba kerültek így. Most pedig már zabálhatok össze vissza, nem vagyok képes egy kilót se hízni. 19/f. Egy nap egyszer ettem, földimogyorót. Aztán fokozatosan többet. Most már határ a csillagos ég. A szervezetemet rászoktattam, hogy ne halmozzon fel felesleges anyagot (zsírt), hanem széklettel ürüljön.
2014. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csirkehúst sütni, gyorsrizst főzni, zöldséget párolni, rántottát sütni nem igényel nagy főzőtudást. Szóval olvass utána a szálkásító étrendnek, aztán irány a konyha és az edzőterem, az eredmény magáért fog beszélni.
2014. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!