Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok/nak mondani jó,...

Tudnátok/nak mondani jó, fogyókúrás tippeket? Mit szabad/nem enni, mikor, mennyit.

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 14:05
 1/8 schocko ***** válasza:
0%
Ha azt írom, hogy sok karalábét kell enned, akkor majd úgy próbálkozol?...a net tele van mindenféle "okosságokkal", olvass utána...nem a táplálékbeviteltől függ, hanem a mozgástól...csak addig egyél, amíg éhes vagy, ha már egy kicsit is jóllaktál, nem szabad tovább enned...régen azért voltak az emberek soványak, mert keveset ettek és sokat dolgoztak, viszont egyáltalán nem foglalkoztak a táplálék összetételével...
2013. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ahogy írtad sok hely tele van mindennel. Akkor honnan tudjam melyik a megfelelő?
2013. jún. 13. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Összes zöldség, hüvelyes, szárnyas, hal, gabona, gyümölcsök, olajos magvak, tojás, néhány tejtermék.


Tippek:

-kevés szénhidrátot egyél (minimális gabona kevés gyümölcs minimális tejtermék)

-sok fehérjét egyél (minden étkezésben legyen hús vagy tojás, vagy hüvelyes, vagy fehérjepor, esetleg kefír, túró.

-sok rostot és ballasztanyagot fogyassz (töménytelen zöldség)

-sok vizet igyál

-mozogj sokat

-egész nap egyenletesen kajálj 5-6 alkalomra szétotszva

- fűszerezni sózni lehet mindent

-cukros üdítőket, sok tejet, bármit amibe finomliszt vagy cukor van kerüld

2013. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsővel nagyon nem értek egyet, nyolc órát alszunk nyolc órát ülünk a munkahelyen/suliban, van aki órákat utazik, és a hobbik között is gyakrabban szerepel a számítógépezés mint a vadvízi evezés. Persze a mozgás fontos és sok múlik rajta. Csakhogy régen az emberek életmódja volt más ami ellen nincs mit tenni ÉS nem értékelte őket hogy hogyan néznek ki. A táplálkozás minősége az ahol sokat lehet tenni és mozoghatsz te ötször annyit is mint én ha én normálisan kajálok a fentebb leírtak szerint, zsírmentes és izmos leszek, te pedig ha összevissza eszel akkor marad rajtad itt ott zsír ahol nem szeretnéd illetve nem tudsz különösebben megizmosodni. Nem extrém izommániára kell itt most gondolni ,én sem konditerembe járok, csak egészséges izomzatra. Mert annak bizony tápanyag igénye van és a nőknek is akkor kerek a seggük ha izmos nem akkor ha zsír van rajta.
2013. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
érdekelte*
2013. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 schocko ***** válasza:
Régebben nem ültek semmilyen munkahelyen 8 órát...elég nagy gond ez a sok ülős munkahely...egy bizonyos életkor után, mondjuk 40 éves kortól már hasznosabb a fizika munka...
2013. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyan már, nem az üléstől függ :) én pl inkább fekszem és vékony vagyok :D a kaján múlik :) szénhidrátokat jól le kell csökkenteni, nem szabad gabonát, cukrot enni, a tejet is kerülni kell meg ilyesmi..
2013. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 13. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!