Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan fogyoku...

Tudnátok mondani olyan fogyokuras etrendet vagy dietat ami azoknak van akik nem szeretik a zoldseget?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor egyél mindent zöldség nélkül.

Én sem vagyok nagy zöldséges, de pl a savanyúságokat (cékla, csalamádé), a jégsalátát, a párolt répát nagyon szeretem és jobb hiján a paradicsomot is megeszem.

Szerintem a zöldség az egészséges életmód része. Ha nem sikerül tartósan beiktatnod az étrendedbe, akkor még ha sikerül is lefogynod, pillanatok alatt vissza fogsz hízni.

2013. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A zoldsegek azert jok es szuksegesek, mert nagyon keves a kaloriatartalmuk, megis tele vannak rostokkal es nagyon jol laktatnak.


Ha nem eszel zoldseget, akkor sokkal tobbet kell enned minden masbol, hogy ugyanugy jol lakj, viszont miutan a zoldsegeknek alacsony a kaloriatartalmuk, minden masnak joval magasabb (az adadagok aranyat tekintve), ezert zoldsegek nelkul sokkal tobb kaloriat viszel be. Vagy ehezel.


Amikor gyerek voltam utaltam minden zoldseget, ezert is hiztam el, mert helyette ettem kenyeret, krumplit, tejtermekeket stb. Szepen lassan raszoktattam magam a zoldsegekre, azota mar nem hizok. Sot, a fogyokuram szerves reszet kepezik, napi minimum 2 etkezesem fo alkotoelemei zoldsegek, es nagyon szepen fogyok is ehezes nelkul.

2013. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!