Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrátszegény vagyis szh....

Szénhidrátszegény vagyis szh. Csökkentett diétával mennyi idő után indulhat meg a súly csökkenés?

Figyelt kérdés
Már 2 hete, hogy belevágtam. A finom lisztes dolgokat ch csökkentett lisztre tésztára cseréltem. Pékárút magamnak sütöm ch csökkentett lisztből. tejtermékeből zsírszegényet használok. Szóval egyfajta életmód váltásba kezdtem. A fogyás csak másodlagos cél :) Van rajtam súly felesleg, de eddig nem vettem észre, hogy a 2 hé alatt valamennyi ment is volna le.... mérleg az ellenségem :) Sajna nem álltam mérlegre a kezdetkkor, úgyhogy nincs kiindulási alapom ez alapján......
2014. szept. 4. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogalmunk sincs, mennyi szénhidrátot eszel, ezenkívül mit és mennyit eszel, a tested paramétereit sem ismerjük...

Van, aki annyit se tesz, mint Te és elkezd fogyni, más többet és semmi nem történik...

Nekem 80g ch alá kellett mennem, hogy 2000 kalóriával beinduljon a fogyás kb. 25 kiló felesleggel... A fő szénhidrátom akkor is, most is a zöldség. Később a fentivel már stagnáltam.

2014. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

160 g CH diétával 1 év alatt ment le rólam 10 kg.

Szépen folyamatosan. Nehezen indult, hiszen sokkal többet kellett ennem, mint addig, viszont volt olyan hét, hogy akár 2 kg is lepottyant rólam.

Azóta is tartom a súlyom, igaz 1,5-2 kg ingadozással fel-le.

A ruháimat visszont 44-esről 40-esre cseréltem, de vettem már 38-as nadrágot, S-es felsőt is, szóval így sokkal látványosabb, mint az hogy "csak" 10 kg.

2014. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!