Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elindítani újra...

Hogyan tudom elindítani újra a fogyást? Vagy a drasztikus súly csökkenés az oka?

Figyelt kérdés
Hormon próblémáim voltak kis korom ota. soha nem tudtam tartósan fogyni. tavaly végeztem el az iskolát. december óta melózom. akkor 150 kiló voltam. február végére leadtam 20 kilót. nem diétáztam, sportoltam. 1 nap egyszer eszek, délben és reggeltöl estig melózok. nem érzem rosszul magam. de március óta egy helyen topogok. mért van ez? semmi nem változott étrendileg. valaki tud típpet, hogy mivel tudom elindítani újra a fogyást. amit a meló mellet is lehet csinálni? a válaszokat köszönöm.
2013. ápr. 13. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A napi egy étkezés hatására a tested el kezdett ragaszkodni a felesleghez ami rajtad van. Normális diétát kell csinálni, pontosan kiszámított fehérje-szénhidrát-zsír aránnyal, napi 5-6 kis étkezéssel stb.stb.stb.stb.
2013. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha nem elég az 1-i étkezés és a testem ragaszkodik, raktározz, akkor, hogy tudtam ennyit leadni. egyébként max 3 szor tudnám be építeni. reggel délben meg este. de akkor is inkább 2 mert nagyon későn érek hazza és ak már nem igazán akarok enni.
2013. ápr. 13. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:

3 etkezes meg mindig jobb, mint az egy. A maradek ketto pedig lehetne valami gyors snack, peldaul egy alma, amit magaddal tudsz vinni.

A kesoi kajalas valoban nem jo, de most a kerdes az, hogy tudod ujra elinditani a fogyast. Ahogy most csinalod, ugy sehogy, muszaj valtoztatnod.

2013. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. most reggelire eszek 1 natúr joghurtot 3 darab kekszet és 1 almát. de viszont délben az ebédnek csak a felét bírom. de utána 6 körül szoktam enni egy körtét vagy 2 mandarint. kicsit jobban is érzem magam. voltam dokimnál is azt mondta azért nem tudom megenni délben így az egész adagott mert nagyon össze szűkült a gyomrom. és inkább maradjak ennél az evési formánál mint a napi egyszeri pedig egyáltalán nem éreztem magam éhesnek, nagyon le voltam foglalva. a jővő hónapban tervezem hogy veszek egy szobabiciklit. szerintetek ha maradok a mostani étkezésnél és meg próbálok napi 2 órát tekerni. mikora tudom le adni a maradék legalább 50 kilót. nem akarom feladni, most, hogy enyi keserves év után végre sikerült megszabadulnom ennyi feleslegtől az istenért se hagynám abba most. mit javasoltok még étkezésileg? kenyér félét egyáltalán nem eszek. tésztát csak durumlisztből készültet. meg reggel szoktam inni egy kávét is cukor nélkül kis tejel. napi 2 liter vízet minimum meg iszok. kólát, fantát ezeket nem igen szoktam. egy valamiről nem tudtam eddig lemondani az a tonic. egyszerűen muszály meginom egy pohárral naponta. ez nem baj?
2013. ápr. 22. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!