Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 33 nap alatt közel 10kg súly...

33 nap alatt közel 10kg súly csökkenés tényleg kevés?

Figyelt kérdés

Hi

192/105,8kg (20/F) vagyok, 33 napja kezdtem el diétázni, ésszel, kb akkor a mérleg 115kg körül mozgott, a kérdésem, az volna, hogy ennyi idő alatt ez tényleg kevés?! mert szerintem baromira nem, haverom támadott le, hogy több is ment volna, konditerembe járok edzeni, még diéta elején bicajoztam cardio-ként, de már nem, mást annyira nem mozgok a sétáláson kivül (hétvégente kerti munkák)

Érdekes, hogy annyira nem látszik rajtam, talán inkább hason és felsőtesten, viszont a fenekem és a csipőm a problémás, azok nagyok.

Szerintem haverom ilyen 15-20 kg-t várna, mondtam is neki, hogy nem vagy normális, tudom, h nem kell foglalkozni az ilyennel, nem is érint annyira, viszont igencsak elvette a kedvemet, fogalma sincs arról, hogy mennyire nehéz ez a nyamvadt diéta :(


2011. jún. 6. 15:18
 1/3 TOMAtm ***** válasza:

most mit foglalkozol a b*zi haverod szekálódásával?fogysz és ez a lényeg nem?

ha ki is akarsz nézni valahogy javaslom h szerezz be Gaspari Novedex -et meg T bomb 2 őt.az egyik egy anti-aromatáz(megakadályozza h a tesztoszteron ösztrogénné alakuljon,vagyis NAGY mértékben hozzásegít a jó test eléréséhez) a másik meg egy tesztoszteron növelő készítmény(sok tesztó = több izom,gyorsabb anyagcsere,jobb közérzet,jobb immunrendszer) továbbá a diéta miatt gondolom a padlón van a nemi életed meg a kedved is,na ez azon is javít.

2011. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kevés. Sőt, ami azt illeti ez elég rövid idő. Szerintem ez még sok is.
2011. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt nagy súlyfeleslegből is csak 4 kg normális, megtartható és egészséges.


Nem ártana egy kivizsgálás, az unokatesóm cukorbetegsége pont így derült ki. Le akart fogyni, le is fogyott, és kiderült, hogy azért, mert cukorbeteg.

2011. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!