Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogy lehetséges hogy egy nap...

Dromedarbalu kérdése:

Hogy lehetséges hogy egy nap alatt 3 kilót híztam?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt 76 kiló voltam tegnap napközben is. Erre estére 79 és ma reggel is.

Ez hogy lehet?


Igaz tegnap mem tartottam valami diétás napot de ennyi belefér.


2014. okt. 11. 06:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sehogy, majd kiürül.


Ellenben én két hete konkrétan betegre koplalom magam, mert elegem van, hogy sehogy sem tudok fogyni. És ma mértem meg magam egy hét után, és HÍZTAM!!!!


Azóta itt zokogok, és már teljesen tanácstalan vagyok. Én eleve nem koplalással akartam fogyni, hanem rendesen, sporttal és normális életvitellel, de egy év alatt két kilót híztam akkor, és ezért próbáltam meg legalább azt a két kilót drasztikusan leadni. Erre rájött még fél.


Én már csapkodok, zokogok, és tanácstalan vagyok...

2014. okt. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ittál két litert, meg ettél másfél-két kiló kaját, és nem voltál WC-n. Vagy egyszerűen máshogy dőltél amikor ráálltál a mérlegre, a mérleg máshol volt - számtalan oka lehet. A legtöbb mérleg baromi megbízhatatlan...
2014. okt. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves 07:32,


Te meg ne csodálkozz rajta, hogy híztál - a szervezet védekezik, hiszen éhezik. Ezért minden anyagcsere folyamatot levett a minimumra, és minden beérkező tápanyagot próbál elraktározni. Ezek ősi túlélési technikák a szervezet számára - ha valóban éhezés lenne, biztosítaná a túlélésedet.


Ha koplalsz, nem fogsz fogyni. Kövess egy EGÉSZSÉGES, kiegyensúlyozott étrendet, és mozogj mellette sokat. Nem fogsz lefogyni egy hét alatt tíz kilót, viszont jó, formás, és egészséges alakod lesz (ja, meg nem fogsz éhezni. Ha éhezel, akkor rossz az étrend...)

2014. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondom, én pont ezt csináltam, és HÍZTAM akkor is!
2014. okt. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már javult a hejzet kösz :)

Már csak 77 vagyok.

2014. okt. 11. 15:33
 6/12 anonim válasza:
sokat ettél :) hízni a legegyszerűbb. És ami finom az mind hizlal. leadni nem egyszerű.
2014. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Javult a "heJzet"???
2014. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

1.

[link]

próbáld ki

2014. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Elöző. Ez az elsőnek ment.
2014. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Évek óta használom.

2014. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!