Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Kb +8 kg-ot híztam kb 2...

SOS! Kb +8 kg-ot híztam kb 2 hónap alatt. Lehetséges ez? 54-kg voltam és most 62 kg vagyok.

Figyelt kérdés
hihetetlen..vagy lehet hogy rossz a mérleg?:O mindig is 52-53-54 kg voltam ma megmértem és 62...
2012. jan. 2. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hiszen híztál. Ha az életmódodban nem történt semmi változás, akkor lehet betegség is a hátterében, de nem törvényszerű. Cukorbetegség, pajzsmirigy működési zavar pl. tud gyors súlyváltozást okozni.
2012. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet. Rohanj az orvoshoz, mert újabb 2 hónap múlva már 16 kilónál tartasz majd.
2012. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
2012. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

.................

most kezdtem el tegnap tornázni,ma is tornáztam ezért is mértem meg ma a súlyomat.

nem fogok hízni,mivel mostmár minden nap 20perc torna majd futás utána megint 20 perc torna.Esetleg megpróbálok édeséget egyáltalán nem enni!Most azon gondolkodom hogy nem eszek húst sem. :( És ezt komolyan veszem.


Esetleg meglehet hogy az idegességtől hízok?

2012. jan. 2. 19:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább csak úgy tudom elképzelni, hogy az idegesség miatt eszel, és az evés miatt hízol...
2012. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én szerintem nem eszek sokat! reggel és délben egyáltalán nem eszek. általában délután 2 óra után eszek egészen estig amikor éhes vagyok. De viszont az idegi állapotom a maxon van sajnos:S mostis nagyon ideges vagyok a holnapi nap miatt...és sajnos fáj hogy senkitől nem tudok tanácsot kérni..nagyon rossz nekem :'(
2012. jan. 2. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:

De hiszen itt kérdezel és választ is kapsz.


Ha betegség miatt hízol, azon nem segít a mozgás, gyógyítani kell. Helyesen teszed, hogy tornázol, azzal nincs semmi baj. Folytasd szorgalmasan.

Amit az evési szokásodról írsz, az viszont tragédia. A lehető legrosszabb menetrend.

Reggel egyél rendesen. Főleg zöld zöldségeket, egyáltalán mindenféle növényi dolgot. Nyersen, vagy alig feldolgozva. A bennük levő szénhidrát legyen lassan felszívódó. Változatos, könnyű vegyes táplálkozásra állj rá, egyenletesen elosztva. Ha szeretsz nassolgatni, legyél trükkös. Megállni úgy sem tudod, ezért nem is mondom, ne nasiz. De olyan dolgot csipegess, amit szeretsz, de egészséges. Én pl. szoktam paradicsomot cikkekre vágni, s azt osztom be az esti tévéműsor alatt.

Fogyókúrázni ne akarj, mert attól csak hízni lehet.

2012. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

MOst eldöntöttem.Holnap veszek múzlit tejet, azt eszem leggelire!

ebédre gyümölcs salátát pl: banán,kivi,narancs

Nasinak: puffasztott rizs

este pedig barna kenyér nemtudom esetleg vékony csirke mell sonkával? :S


igen itt kérdezek,de sok a bunkó is.. nem mindenki érthetné át a helyzetemet..iskolai gondok,stresszelés,minden nap egy szenvedés nekem az iskolában........... :'(

2012. jan. 2. 20:15
 9/12 A kérdező kommentje:
jah és megkóstolom a rántott gombát is.. az nem hízlal ugye?
2012. jan. 2. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:
banánt hagyd ki, a gomba nem hizlal, a bunda igen.
2012. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!