Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy kövérebbnek...

Lehetséges, hogy kövérebbnek tűnök, mikor nem is híztam?

Figyelt kérdés
Hülyén fog hangzani... de most mióta elkezdtem járni strandra meg napozni stb bikiniben, azt vettem észre hogy nagyon meghíztam! De aztán ráálltam a mérlegre és még mindig 50 kiló vagyok (175 cm magasság mellett), viszont télen mondjuk a lányöltözőben tesi előtt sose tűnt a combom ilyen husinak mint most nyáron. Ez mitől lehet??? Ugyanannyi kiló vagyok, a combom mégis egyértelműen NAGYOBB! :/ 16/L
2012. jún. 21. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

fogyóztál mostanában?

lehet, hogy leadtál izmot, és a helyére ugyanannyi tömegű zsír jött fel:S

2012. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a-a. anyáék nem engedik hogy fogyózzak, pedig szerintem -3 kg nem válna káromra... de suliban az orvos is azt mondta hogy nehogy fogyózzak mert már így is "túl vékony" vagyok. (ami nem igaz.)
2012. jún. 21. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
fogyókúra úgy átverés ahogy van, tényleg ne dőlj be neki:) a 170/50-es méret olvasása alapján tényleg vékony vagy, bár lehet, hogy izom nincs és helyette hájacska - javaslom inkább, hogy mindenféle fogyiprogi helyett próbálj felszedni izmot súlyzózással meg lődd be a kajálásodat - sok-sok fehérje, kevés szénhidrát, zsír:) sok zöldség:)és víííz
2012. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalam ilyen akkor van ha sok cht, cukrot, sot eszem, es sok vizet kotok meg, de akkor a merleg is tobbet mutat 1-2 kgval ami viz.


Nem lehet h telen mas napszakba wc elott merted magad? Most meg ugy h kimentel wcre meg nem ettel semmit, igy lehet 1-2 kg elteres.

2012. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet!
2012. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!