Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 napja fogyókúrázok, mérsékle...

3 napja fogyókúrázok, mérséklem magam az evésben, minden nap 2-3 órát mozgok, mégis amikor reggel megmértem magam, konstatálnom kellett, hogy híztam 1 kilót! Ez mégis hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 06:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

" Ez mégis hogy lehetséges? "


-sehogy

2013. márc. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A mérsékelt evést úgy kell elképzelni, hogy mindenből eszek, csak kevesebbet. Pl. amiből régen megettem 2 tányérral, abból most csak eggyel, fél tábla csoki helyett 2-3 kocka stb.


A mozgásom pedig 1 óra tempós séta + 1-2 óra elliptikus trénerezés, de nem úgy kell elképzelni, hogy csak tingli-tanglizás az egész, 8 ellenállási fokozat van a gépen, na ebből a 8-ból én az 5-ösön és a 6-oson edzek, szóval 1 óra után majd kiköpöm a tüdőm.


Nagyon letaglózott a hír, valami ötlet esetleg mit csinálhatnék jobban?

2013. márc. 29. 06:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Folytasd amit most elkezdtél, de csak egy hónap múlva állj rá a mérlegre!!! Gondolom nem két nap alatt híztál meg, nem is két nap alatt fogsz lefogyni.
2013. márc. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én is fogyózom most, mert nincs pénzünk kajára.
2013. márc. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Csak a fogyatékosok "fogyókúráznak". Normális ember diétázik, és aerob mozgást végez. Amit te csinálsz, az egy kalap sz*r. Vagy kettő.
2013. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


4-es, sajnálom! :(


5-ös, kérlek fejtsd ki bővebben! A tempós séta és az elliptikus trénerezés ugyan mi, ha nem aerob mozgás?

2013. márc. 29. 07:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el,csak folytasd tovább,3 nap semmi,talán 1hét után már láthatsz változást,nehezen indul meg,de utána megy az majd lefelé,kitartás.
2013. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyit edzel az is lehet, hogy csak izom ment rád. Az izom nehezebb, mint a zsír. Mérd meg centikben.
2013. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne naponta mérd magad, hanem legalább egy hónapot várj!

Én is így fogyóztam, szóval ez működik, de nem három nap alatt!!!

2013. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok! :)


Tudom, hogy nem kell türelmetlenkedni, de kívánncsi voltam, meg életemben nem mozogtam ennyit, úgyhogy reménykedtem a változásban.


Arra gondoltam, hogy várok hétfőig, addig ugyanígy csinálom, ha hétfőig sem történik semmi, akkor pedig kipróbálom a paleolit diétát, arról úgyis csak csupa jót olvastam.

2013. márc. 29. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!