Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fehérkenyér helyett abonett...

Fehérkenyér helyett abonett vagy inkább teljes kiőrlésű kenyér javasolt, ha kisebb fogyást szeretnék elérni?

Figyelt kérdés
Sosem fogyókúráztam, ( 160cm vagyok és 53kg) de az elmúlt időszakban felszedtem épp annyi felesleget a hasamra, ami már zavar, és ettől szeretnék megszabadulni. Tudom, hogy helyi fogyás nincs, de mivel csak itt van rajtam felesleg, arra gondoltam, hogy a fehérkenyér kiiktatásával megpróbálkozom, mert sok ismerősömnél bevált ez a módszer, és fogytak tőle. Melyik lenne a jobb választás szerintetek? Esetleg más alternatíva?

2015. jan. 6. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebb kenyérfélét. Az önmagában még nem segít, ha ugyanannyit eszel, csak nem fehéret, hanem másfajtát.
2015. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Már hogy ne segítene, ha fehérkenyér helyett teljeskiőrlésűt eszik? Lassabban felszívódó szénhidrát, tovább biztosítja a jóllakottság érzését, valamint sokkal egészségesebb is. Ugyanígy érdemes sima rizs helyett barnarizst enni, cukor helyett sztíviát (esetleg mézet) használni, vagy akár disznózsír helyett kendermagolajat. Mindenre van egészséges alternatíva.
2015. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!