Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit kéne tennem a súlytartás,...

Mit kéne tennem a súlytartás, de a javulás érdekében?

Figyelt kérdés
Fogyókúráztam, viszont fokozatosan nagyon lecsökkentettem a szénhidrátfogyasztásomat. Ez egy ideig sikeres is volt, kb 1 év alatt leadtam 7-8 kg-t. Ősszel teljesen elégedett voltam és jó formában voltam, viszont azóta gyümölcsöt sem ettem olyan gyakran és mindent megtettem, hogy a lehető legkevesebb szénhidrátot fogyasszam. Azthittem egészséges életmód amit csinálok, de hiába ettem többet, folyamatosan fogytam tovább és jelenleg 44 kg vagyok. Ok nélküli sírógörcsök törtnek rám, tényleg nem értem miért van, néha egyszerűen bekattanok. Folyamatosan fázok. Megismétlem, nem vagyok anorexiás, eszek rendesen, napi 4x kb. Viszont legtöbbször csirkét zöldséggel. Mit kéne változtatnom, hogy idegileg jobban legyek plusz fizikailag is? Mi lehet ez?
2015. jan. 28. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is folyamatosan fázok.
2015. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl egyoldalú lett a táplálkozásod, meg be is kattantál, ha jól értelemezem. Egyél több szénhidrátot, és komolyan figyeld meg, mennyit és mit eszel, mert lehet, hogy észrevétlenül mégis túl kevés lett.
2015. jan. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
korod? magasságod? nemed? ... rizsben elég sok szénhidrát van, csirke mellé ízletes
2015. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok, lany es 167 cm. Megprobalok tobb osszetett szenhidratot enni, pl teljes kiorlesu kenyeret reggelire, tobb gyumolcsot. esetleg ebedhez durumteszta, de alig fer belem tobb kaja. Remelem jobb lesz a helyzet. Koszonom a valaszokat
2015. jan. 29. 15:24
 5/5 anonim válasza:
53kg lenne az ideális testsúlyod ... szóval van mit felszedni, tömegnövelőt tudok ajánlani más néven gainer ... ne ijjedj megy a nevétől egészséges táplálékkiegészítő magas szénhidráttartalommal
2015. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!