Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartás alatt mit szabad...

Súlytartás alatt mit szabad és mit nem?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

-súlytartásnál is napi kb 1500 kalóriát bekéne puszilni,

az 1500-ba pedig nagyon sok minden belefér,pl 20 db főtt tojás sincs még 1500 kal sem ,

2015. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából mértékkel bármit. A rendszeres mozgás elengedhetetlen. A cukrot és a felesleges zsírt, sót továbbra is kerülni kell. Én pl. súlytartás alatt is továbbra is nyírfacukorral ízesítek, barna cukorral, teljes kiőrlésű liszttel sütök. De ha néha be-be csúszik egy szelet csoki, vagy egy kis péksüti, attól sem megyek azonnal a falnak.
2015. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hogy súlyodat megtartsd:

-Sportolj

-Reggeli a nap legfontosabb étkezése (6-7 óra között müzlit, igyál 1 bögre tejet/kakaót, 1 pohár vizet vagy egyél péksütit)

-Tízórai nem annyira fontos, nem baj ha kihagyod: (9-10 óra között gyümölcs, zöldség, péksüti)

-Ebéd (12-13 óra között leves és főtt étel)

- Uzsonna: 16-17 óra között (sajt, zöldség és gyümölcs)

Vacsora: (19-20 óráig ehetsz!! főtt kaját, hideget)

- ha valamit ennél igyál egy bögre teát! :)

- Ne feledd minden nap igyál meg 2 liter vizet!!! HOgy az emésztésed is jól működjön :)

2015. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Spinning Tomi válasza:
A mozgás a lényeg! Ha eleget mozogsz nem kell számolgatni a kalóriákat. Attól függetlenül a cukrot kerülni kell nem csak a súly miatt, hanem egyéb más káros hatásai is vannak. Ajánlom a Spinninget vagy rendszeres futást és soha többet nem lesz gond a súllyal. Egy Spinning óra alatt ami 50 perc intenzív tekerés kb 800 kalória ég el. Heti 3-4 alkalom megfelelő formában tart és nagyszerű közérzetet kölcsönöz. Továbbá, ha szerencséd van jópofa társaságban töltheted az edzés. Nem hanyagolható, hogy rendbe teszi a vércukorszintet is. Én személy szerint 26 Kg -ot fogytam csupán 2 hónap alatt futás és Spinning segítségével. Ez utóbbit azóta is űzőm már edzői pozícióba és rengeteget eszek, hogy ne fogyjak el. :). Csak elkezdeni nehéz utána, ha nem mész hiányozni fog. Szó szerint függővé válsz. De ez legalább egészséges. Kíméli az ízületeket, nem kell hidegben kinn futnod stb. Csak ajánlani tudom.
2015. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!