Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Adnátok tanácsot súlytartással...

Adnátok tanácsot súlytartással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2 hónapja elkezdtem komolyan fogyózni , (173 cm 64-5kg) 1200 kcal, ez ment kb fél-1 hónapig és átálltam akkor a napi 8-700 kcal-ra. Most durván 1 hónapja napi nagyon max 600 de inkább 500 (van hogy 300) kcalt eszem) tudom hogy ez koplalás. Heti 2x 2 órás röplabda edzésem van , nem tudom hány kg lehetek, nincs mérlegünk. A lényeg hogy visszahízás nélkül lehetséges e a továbbiakban hogy megemeljem a kcal-adagomat mert a szüleim azzal fenyegetnek hogy vérképet akarnak csináltatni.

napi kajáim:gyümik, zöldségek, hús, tojás(ritkán)

Tudnátok valami tapasztalatot mondani leszidás nélkül?



2015. jan. 8. 16:07
 1/1 Szintiszoli123 ***** válasza:

Heti 150 Kcal-t emelj a zsír és/vagy CH bevitelen, akár egy nap alatt (amit aztán tartasz egy hétig), akár fokozatosan. Ennyitől nem lesz jojó.

Az első 2-3 kiló ami visszajön, glikogén és víz lesz, tehát ez még nem valós hízás, csak egy jel, hogy lassan a szintentartó mennyiség közelébe kerülsz. Ha rájössz, hogy mennyi az, ami neked kell, nem ártan a valami egészséges makrotápanyagbeviteli aránnyal elérni, ami lehet akár a klasszikus 20% fehérje, 50% Ch és 30 % zsír is, mert ha a zsírtól való alaptalan félelmed miatt csak zöldséget, gyümölcsöt és fehérjét fogysz enni, szépen lassan ugyanúgy megmúrgyelsz, mint a mostani alulevéstől.

2015. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!