Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tartsam meg a súlyom?

Hogyan tartsam meg a súlyom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat fogytam tavaly nyáron, és utána is még lassacskán mentek le a kilók tavaly decemberig, összesen 16 kg. 63 voltam, lementem 47-re. Most 50 kg vagyok, tehát elkezdtem visszahízni, de nagyon nem akarok. Diétáznom megint nem szabad, mert múltkor is elszállt velem a ló, és még most is nagyon sok a bűntudat egy-egy szar nap után, és hajlamom van a koplalásra ha nem vagyok elégedett. Nagyon lassan jönnek most fel a kilók mert 1 év alatt jött vissza ez a 3, de akkor is!!! Vissza fogyni nem akarom mert az túl kevés volt, de segítsetek h az 51 et ne érjem azért el... A karácsony nem jó időszak erre gondolom, de akkor is vmi tanács esetleg?

2014. dec. 25. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Válassz értelmes diétát.

Csak úgy mondom, hogy rendszerint alig tudják megenni a minőségi tápanyagokból álló étrendet a kezdő fogyisok és nem azért mert olyan rossz íze lenne, hanem, mert olyan mennyiségű.

2014. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wila válasza:
Elmeselem tömören h nekem ez hogy ment/megy. 2008ban közel 90 kg voltam röpke másfél év alatt jo szar diétával (90 napos)melyet kétszer csináltam végig plusz minden nap hóban sárban esőben futottam mint egy idióta 10-15 km-reket sikerült le adnom 40 kg ot rettentoen minimális kaloria bevitellel .. Persze voltak következményei az rlszantsagnak szédülés energia hiány koncentráció zavar haj korom állapot romlás sápadtsag vérszegényseg egymást követő betegségek amiből kb ugy éreztem soha nem fogok kigyógyulni , folyamatos hideg razas stb.. Igen ám de az ön kínzás ellenére hiába mutatott egyre szebb számokat a mérleg valami meg sem volt kóser azon kívül h a szervezetem es az anyagcserem odab*sztam..a ruhák ..hiába voltam 50 kg a 168 centimhez orrán száján bugyogott a kis megpuhult húsom a derekamnal, a rövid nadrág meg kész rémálom ahogy léptem hiába volt vékony mint valami kocsonya! A fenekem is eltűnt konkrétan nem volt eltűnt róla az izom ! Na igen amit szepen lefutottam es a jo kis ehezesemmel eltüntettem! Rettegtem ha kicsit is többet eszek vege jön a jojo effektus ! Igy nem lehet leélni egy életet h más sincs csak a koplalás es a futás... Tudtam h ez vagy vissza hízás lesz vagy szepen meg jobban legyengulok es jönnek a komolyabb betegségek ..egyetlen egy dolog van ami segít téged a súlyod megtartásában az az izom !minel több izom van a testeden annál jobban tartod a súlyod ugy h nem kell koplalnod.. Mostani fejjel nem tudom elképzelni h hogyan maradtam életben azzal a kaloria val amit en akkoriban naponta bevittem!kb tízszeresét eszem meg most .. Lenyeg h az izom fenntartásához a szervezetednek rengeteg energiára van szüksége a koplalással semmi mást nem csinálsz csak a kemény meloval megszerezhető izmokat tünteted el de a zsír az ugyanúgy ott marad.. Es a nadrág bol ugyanúgy bugyog majd ki az oldal haj ! Amióta edzoterembe járok súlyzos edzésre a mérleg 5 kg-al többet mutat viszont az a nadrág ami feszült rajtam 50 kgal az most lötyög 55 kgal.. Ezt tartom négy éve ugy h zabalok feherje dúsan többször egy nap rengeteg zöldséget húst tojást halat es heti 3-4 alkalmat szánok súlyzos edzésre max 1-1 orat szepen fokozatosan növelve a súlyok nagyságát ! Es közel sem vagyok izom kolosszus alkat:D sajnos pláne egy nőnek ez nem ilyen egyszerű :D szoval sulyzozz es a kaja amit megeszel azt a tested fel is használja majd h fenntartsa a rajtad levő izmot ami minél több annál jobb ! Koplalast felejtsed el ! Azt nem tudnád úgysem egy életen keresztül csinalni es értelme sem lenne!
2014. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!