Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit ehetek és mit nem?

Annus001 kérdése:

Mit ehetek és mit nem?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni egy kicsit, rövid idő alatt, de nincsen egyszerűen időm sokat sportolni.

Néztem a neten diétákat, és talán a legjobb a rost és fehérje diéta. A kérdés, hogy pontosan mit ehetek és mit nem? Mert össze vissza találtam információkat az interneten.



#fogyókúra #rost- és fehérjediéta
2015. febr. 4. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Naponta nincs 1órád magadra ? eléggé szomorú. Persze tudom ,hogy van csak kell 1 kifogás:)
2015. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szoktam különböző gyakorlatokat csinálni, tornázni, de mellette szeretnék diétázni. Azért köszönöm a hasznos és értelmes válasz adást! :)
2015. febr. 8. 10:06
 3/3 default. válasza:

Első és legfontosabb a mozgás. Minél több, annál jobb. E nélkül szinte felesleges bármit is másképp csinálnod.

Kaja: magas szénhidráttartalmú ételekből kevesebbet egyél (fehér kenyér, tészta, rizs, krumpli stb), csirkét vagy hasonló fehér húsú szárnyast nyugodtan eheted, és nagyon fontos a sok zöldség és gyümölcs. Szokj rá, hogy veszel zöldséget és gyümölcsöt, és azzal kezded a vacsorád. Utána sokkal kevésbé leszel éhes, elég lesz 1-2 szelet kenyér (lehetőleg barna, vagy legalább rozsos) valami finom sonkával.

2015. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!