Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen pékterméket/tésztát...

Milyen pékterméket/tésztát ehetek?

Figyelt kérdés

Addig rendben van, hogy mindenféle fehér lisztből készült terméket száműzni kell.

De például kifőtt tészta esetében durumtésztát ehetek?

vagy mennyivel jobb egy magvas teljes kiőrlésű zsemle, mint egy sima? holott abban ott vannak a magvak. Valahogy nem tudom 100%-an mérlegelni, hogy mit is ehetek ilyenkor és mit nem. Láttam az Aldiban kalóriaszegény kenyeret, az is végig be volt vonva magvakkal és egy vagyon volt. Szóval akkor most ilyen mindenféle magvas, teljeskiőrlésű, korpás stb termékeket lehet enni? Persze mértékkel. Ilyenkor mi a legjobb?


2015. febr. 8. 10:41
 1/7 anonim válasza:
Hát elvileg semmiet ami bolti.
2015. febr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
En ajanlom a pufasztott rizst, abamett persze nertekkel egyszerre csak egy kettott
2015. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Megkérdezhetem mi a problémád (miért kell szénhidrátszegény diétát tartanod)?
2015. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem kell, csak szeretnék változtatni egy kicsit az étkezési szokásaimon és lehetőleg sporttal kombinálva egy kicsit formába hozni magam.

Sokat hallom hogy a fehér kenyeret, cukrot érdemes ilyenkor minimalizálni. Ezért érdekel, hogy mivel tudom kiváltani például a fehérkenyeret.

2015. febr. 14. 18:23
 5/7 anonim válasza:
Nekem diétáznom kell, de így sem szükséges lemondanom a péktermékekről. Én teljes kiőrlésű kenyeret, péktermékeket szoktam fogyasztani (számolva a szénhidráttartalmát). Tésztafélékből is lehet teljes kiőrlésűt vagy durum lisztből készültet enni. A korpás kifli is jobb, mint csak a sima fehér lisztes. Cukor helyett ha egészségesebbet akarsz, válaszd a nyírfacukrot, xilitet vagy a steviát.
2015. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm szépen! :) Kicsit így nehéz, egyedül neki fogni meg kiigazodni a dolgokon de kezdem átlátni hogy mit hogy jobb. :)
2015. febr. 15. 09:56
 7/7 anonim válasza:
Sok sikert! Igen, az idő múlásával egyre rutinosabb leszel :)
2015. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!