Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Egy hete kezdtem a diétát. Kb...

Egy hete kezdtem a diétát. Kb 8 kilót szeretnék leadni júliusig. A lisztet és cukrot teljesen kizárom. Mi a véleményetek eddig az "étrendről"?

Figyelt kérdés

1. nap

reggeli: jegeskávé

ebéd: grillsajt kb 70 g zsiradék nélkül, ubi, oliva, paradicsom, pesto

vacsi: Sonka kb 50 g , ubi, oliva, pari, pesto

2. nap

reggeli: 1 natur joghurt, kb 50 g gyümölcsös müzli

ebéd: 1 café latte cukor nélkül, 100 g gyümölcs (kb 120 kaloria)

vacsi: kb 140 g grillsajt zsiradék nélkül, ubi, oliva, pesti, pari

nasi: kb 3 ringló

3. nap

reggeli: kb 50 g gyümölcsös müzli tejjel

ebéd: 2tenyérnyi pulykamell grillen, zsiradék nélkül megsütve kevés fűszervajjal, ubisali, parisali, 1 ringló

uzsonna: kb 10 vékony szelet ubi egy kis maradék pestoval, 1 szelet sonka

vacsi: egy fél ubi felvágva, 2 paradicsom, száritott paradicsomos krém (2 teáskanálnyi), 2 szelet sonka, 3 ropi, oliva

4. nap

reggeli: kb 60 g gyümölcsös müzli tejjel

tizórai: egy kis uborka, 2 szelet sonka, 1 teáskanál parikrém

ebéd: töltött padlizsán (padlizsán, pari, hagyma, fokhagyma, sajt)

vacsi: sonka, gomba, paradicsomszósz, sajt

5.nap

reggeli: natur joghurt 1 marék müzlivel

ebéd: 2 tányér húsleves üresen, kb 3 szelet sonka

vacsora: 5 db húsgolyó zsiradék nélkül megsütve, saláta( ruccola, sajt, póréhagyma, tökmagolaj)

6.nap

reggeli: paprika, uborka felvágva, pár szelet márványsajt

ebéd: 1 tányér húsleves üresen, kb 10 dkg hátszín, saláta, 5 szem krumpli


2015. márc. 14. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

krumpli es a muzli szerintem olyan mintha liszt lenne (szenhidrat)


valamint a sok gyumolcs egyenlo a sok cukorral


en igy gondolom :)

2015. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Sajnos nagyon ritka az az eset, amikor a fogyókúra által leadott súlyfelesleg nemfog az idő folyamán "visszakerülni". A bonyolult fogyókúrák helyett inkább járj edzőterembe, vagy zumbázni, kangozni, társasági táncra, vagy akármire, csak mozog. Nehéz munka lesz, de megéri és nem hízod vissza..
2015. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A müzli cukrozatlan, gyümölcsből meg nem ettem sokat szerintem, azt hiszem összesen egyszer a héten... próbálok keveset abból is de teljesen nem tudom kihagyni
2015. márc. 14. 15:05
 4/14 A kérdező kommentje:
Edzőterembe járok mellette, ezt elfelejtettem írni:)
2015. márc. 14. 15:06
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Gyümölcscukor nem igazán jó. Gyümölcsöt el kell hagyni. Szénhidrát kell de abbol is a jó fajta lassan szívódó. Zabpehely teljes kiőrlésü termékek árpagyöngy törökrizs. Sajtot én nem ennék a zsírok miatt. Sovány hús hal meg annyi zöldség amennyi belédfér. Plusz vmi multivitamin. A kalória deficit minimum 500 kal legyen.
2015. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A gyümölcscukor jó, amíg a gyümölcsből kerül be, hozzáadott cukorként viszont nagyon rossz.


50g sonka? Az elég kevés, de ahogy látom, abból mindig csak kevéskét ehetsz, ami nem túl laktató.

A krumplit főzve edd csak, akkor a legalacsonyabb a GI-e, de vacsorához így is kerülni kell.


Müzliben rengeteg szénhidrát van, ezzel mindenképpen számolni kell. Én is szeretem a minőségit, de nem minden nap eszem.


Fehérje bizonyos napokon kevés.

2015. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hamár annyira gyümölcs akkor csak reggel. A máj glikogénszintje ekkor alacsony.Máskülömben zsirrá alakul ha a máj telitett. 3 étkezés meg kevés. 5 6 kell, hogy pörögjön az anyagcsere.
2015. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ha aggódsz gyümölcsök cukortartalma miatt, helyette egyél ananászt, az nem emeli meg a vércukorszintet


krumpli helyett barna rizst vagy hajdinát.


Gépsonkát hanyagold! (ha erről volt szó)

Több hagymát és sok fokhagymát ennék a méregtelenítés miatt.



Lehet inni csalán tehát is napi egyet.

2015. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7. nap

reggeli: -

ebéd: kb 7-8 darab mini rántott garnéla, saláta

vacsora: saláta, 5-6 szelet szalámi, sajt

8. nap

reggeli: jegeskávé

ebéd: 2 light frankfurti virsli, ubi,pari,paprika, pár szem oliva, egy teáskanál szárított pari krém

vacsora: gyümölcsök kockára vágva (avokádó, narancs, alma, dinnye, eper), 0,1%os ivójoghurt (120 kcal)

9. nap

reggeli: 3 szelet sonka, pár szelet ubi,pari,paprika, egy teáskanál száritott pari krém

ebéd: saláták, zöldségek (étterem!) paradicsomos padlizsánsaláta, cukkinisaláta, 4 száritott pari, grillezett zöldségek zsiradék nélkü, egy fél evőkanál humusz, egy szárított hagyma, pár szem oliva, smoothie cukor nélkül

uzsonna: egy caffe latte cukor nélkül, 37,5 g zabkása vízzel készítve

vacsi: 1 szelet sonka, egy pari, kb 5 vékony szelet ubi, 1 szelet paprika, fél alma, pár szem banán

10. nap

reggeli: -

ebéd: másfél tenyérnyi pulykamell natúr, saláta (ubisali, pár paradicsomdarab, pár paprikadarab ), natur joghurt 125 g áfonyával

uzsonna: 37,5 g bió zabkása, néhány harapás egy kenyérből (tényleg csak néhány)

vacsi: 2 db kevés sajttal töltött paradicsom, ubi, száritott pari krém, paprika, 1 szelet sonka

11.nap

reggeli: 37,5 g bio zabkása

ebéd: húsleves üresen (1 csésze), 2 tenyérnyi pulykamell grillezett zöldésgekkel

uzsonna: cappuchino

vacsora: 3 pari kevés sajttal töltve , 3 szelet sonka, kevés paprika, ubi, olivabogyó

nasi: 100 g áfonya kb (57 kalória)

12. nap

reggeli: 40g bio zabkása

ebéd: 1 natúr joghurt

uzsonna: másfél tányér spárgaleves

vacsora: sajttal töltött pari, ubi, olivabogyó, 2 szelet sonka

13.nap

reggeli: 2 kicsi virsli sajttal, pari, paprika, ubi, oliva

ebéd: 1 tál spárgaleves, 2 lekváros palacsinta

vacsora: 2 kicsi virsli sajttal, ubi, pari, paprika

nasi: kb 3 szem fasírt

14.nap

reggeli: -

ebéd: spenót pörkölttel

uzsi: még egy adag spenót és pár teasüti

vacsi: 2 pici virsli csak zöldséggel

15.nap

reggeli: kávé tejjel

ebéd: gyroshús, saláta, paradicsom, hagyma, kevés rizs, kevés öntet

vacsi: 1 szelet sonka, pár szelet ubi, 2 pari

16.nap

reggeli: gyümölcsök, 1 light kávé

ebéd: egy pár virsli (light) zsiradék nélkül sütve, 1 avokádó, pár szelet ubi, pár szem mini gomba, 2 pari

nasi: 125 g áfonya

2015. márc. 24. 13:23
 10/14 A kérdező kommentje:

azóta igy alakult az étrendem

plusz ugye edzések is vannak

2015. márc. 24. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!