Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Egy hete kezdtem a diétát. Kb...

Egy hete kezdtem a diétát. Kb 8 kilót szeretnék leadni júliusig. A lisztet és cukrot teljesen kizárom. Mi a véleményetek eddig az "étrendről"?

Figyelt kérdés

1. nap

reggeli: jegeskávé

ebéd: grillsajt kb 70 g zsiradék nélkül, ubi, oliva, paradicsom, pesto

vacsi: Sonka kb 50 g , ubi, oliva, pari, pesto

2. nap

reggeli: 1 natur joghurt, kb 50 g gyümölcsös müzli

ebéd: 1 café latte cukor nélkül, 100 g gyümölcs (kb 120 kaloria)

vacsi: kb 140 g grillsajt zsiradék nélkül, ubi, oliva, pesti, pari

nasi: kb 3 ringló

3. nap

reggeli: kb 50 g gyümölcsös müzli tejjel

ebéd: 2tenyérnyi pulykamell grillen, zsiradék nélkül megsütve kevés fűszervajjal, ubisali, parisali, 1 ringló

uzsonna: kb 10 vékony szelet ubi egy kis maradék pestoval, 1 szelet sonka

vacsi: egy fél ubi felvágva, 2 paradicsom, száritott paradicsomos krém (2 teáskanálnyi), 2 szelet sonka, 3 ropi, oliva

4. nap

reggeli: kb 60 g gyümölcsös müzli tejjel

tizórai: egy kis uborka, 2 szelet sonka, 1 teáskanál parikrém

ebéd: töltött padlizsán (padlizsán, pari, hagyma, fokhagyma, sajt)

vacsi: sonka, gomba, paradicsomszósz, sajt

5.nap

reggeli: natur joghurt 1 marék müzlivel

ebéd: 2 tányér húsleves üresen, kb 3 szelet sonka

vacsora: 5 db húsgolyó zsiradék nélkül megsütve, saláta( ruccola, sajt, póréhagyma, tökmagolaj)

6.nap

reggeli: paprika, uborka felvágva, pár szelet márványsajt

ebéd: 1 tányér húsleves üresen, kb 10 dkg hátszín, saláta, 5 szem krumpli


2015. márc. 14. 15:00
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szerintem ha egészséges vagy és bőven sportolsz és nem csak annyit amennyit a fittnesz edző kiszámolt tudományosan,

akkor annyi gyümölcsöt eszel amennyi jól esik.


Az ananász és a grapefruit nem emel cukorszintet!

2015. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem ezzel nem leszel eredményes, ne haragudj, de úgy gondolom nem jó oldalról közelíted meg.


amit jól csinálsz: sok zöldséget eszel, ez nagyon fontos. a gyümölcsök, zabkása is jöhet.


amint változtass: néhány falat, egy kicsi, egy nagyobb, ez így nem jó. mindent mérj le grammra pontosan mielőtt elkészíted, így tudni fogod a kalóriatartalmát. ehhez kalóriabázist vagy a myfitnesspalt használhatod.

emellett inkább egyél több de minőségibb élelmiszert. a virsli, szalámi, grillsajt nem az.

2015. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
tenyleg csak akkor lehet eredményes egy fogyókúra,ha mindent grammra lemérek??? ha eddig mindent ettem, most meg keneyret, tésztát, fehér lisztet egyáltalán nem, se sok cukrot, akkor az nem is számit? plusz hogy sportolok mellé és kevesebbet is eszem jóval? csak ugy lesz változás ha grammra lemérem pl a pestot amit megeszek?
2015. ápr. 3. 16:03
 14/14 anonim ***** válasza:

A gyümölcs igenis sok. A fehérje kevés. Legalább 3-4 étkezésben jelen kéne lennie egy napra. Maga az összekalória is kevés, meg fog állni a fogyás és onnan nem fogod tudni csökkenteni a kaját :/


Jó étrend pl:

1. étkezés: zabkása 2 tojásfehérjével, 1 sárgájával. mehet bele zsírszegény kakaó, vagy kis kókuszreszelék.

2. étkezés: akkor egyél gyümölcsöt. egy alma pl.

3. étkezés: csirke vmi lassúfelszívódású rizzsel (basmati, barna), zöldség

4. étkezés: ugyanaz mint az ebéd

5. étkezés: zsírszegény túró mehet bele pici zab is


Ha nő vagy nagyon figyelj oda h elég zsírt vigyél be mert nagyon bekavarhat a menzeszbe!


A diéta nem csak akkor lehet eredményes ha grammozol, de szerintem ahhoz elég nagy tapasztalat kell h úgy betudd lőni a dolgokat h az jó legyen. Én az elején tuti grammoznék.

2015. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!