Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázóknak kettőkor...

Fogyókúrázóknak kettőkor megengedett a banánturmix, vagy inkább reggel?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:

A Te fogyókúrás, a Te szabályaid. Én múltkor 4-kor ettem, és? Na az picit trükkös volt, ketogén diétában, de raktam bele málnát és szedret is :)


Reggel nem annyira ajánlatos a szénhidrát, de persze van, aki szerint igen. S attól is függ, mennyi szénhidrát (s milyen, meg nem mondom a banán glükóz/fruktóz/egyéb cukor arányát, engem nem szokott érdekelni. Sokszor eszem banánt,de többnyire keveset és mindig délután.)

2015. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az időpontnak nincs jelentősége.
2015. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*fogyókúráD
2015. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valóban nincs jelentősége az időpontnak, mert fogyókúra alatt semmikor nem ajánlott se a banán, se a banánturmix.

De a te diétád, te tudod.

2015. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen nem innék ilyen, de 1x-1x belefér szerintem. 2-kor is olykor, de ha már többször iszod, akkor én inkább reggel innám.
2015. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
#4: Semmi baj nincs egy kis banánnal. Nálam ez pont a "mértékkel" kategória. Semmi logika nincs abban, hogy szénhidrátbombákat reggelizzünk, de féljünk egy kis banántól délután... Nyilván nem a legelőnyösebb sok diéta esetében, de ez az almára is igaz... :D Ugyanúgy gyümölcs és cukor.
2015. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy,hogy mikor iszod,a bananban sok a cukor,a tej sem a legjobb fogyokura alatt.

De ha heti 1x iszol,abbol nem lesz bajod,ha reggel,ha nappal iszod.

2015. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk: semmilyen gyümölcs nem ajánlott fogyókúra során. De mindenki maga dönti el mit akar enni.
2015. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Te se vagy normális xd

A banánturmix a legkalóriadúsabb és legtöbb szénhidrátot tartalmazó gyümölcs ami csak létezik ha azt iszod mindent fogsz csinálni csak fogyni nem :D

2015. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Simán lehet fogyni napi több banánnal, ez már sokakkal előfordult. A kalóriadeficit aduász, ez van.

El tudom képzelni, hogy akadályoz valamit a sok gyümölcs (pl. engem csak éhessé tenne, miközben a kalóriabevitelt megdobná), de attól még lehet úgy is fogyni. Plusz a kérdező se tuti, hogy mindennap banánturmixot iszik.


Ne legyünk már ilyen kemények, hogy semmi gyümölcs évekig, ha valaki sokat akar fogyni és nem megy neki gyorsan :D Én 2 napig sem szívesen hagynám el a gyümölcsöket. Tudom, hogy a testemnek nem kellenek, de jólesnek és a világon semmi gondot nem okoznak nekem, csak javítják az életminőségemet :)


De engem nem érdekel, ki mit mond, úgyis nyuszikák vagyunk a táplálkozás terén, bárhogy eszünk, valaki belénk köt, ha van rajtunk sapka, ha nincs :) Én megyek a magam feje, vágyai és testi jelzései után és kész :)

2015. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!