Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez mennyire hatásos? És gyakori?

Ez mennyire hatásos? És gyakori?

Figyelt kérdés
Anyukám mesélte, hogy egyik barátnője nem eszik kenyeret, vagy csak tönkölykenyeret. Ezért elkezdtem nem enni kenyeret. Ettől tényleg lehet fogyni? És mennyire gyakori, hogy valakinek meglegyen a 90-60-90es derék- csípő-mellméret? Mert nekem ha egy kicsit fogyok, akkor megvan.(90-66-90)Ez sok lánynak ilyen?

#fogyókúra #fogyás #kenyérnélkül #90-60-90esméret
2015. máj. 26. 17:19
 1/4 A kérdező kommentje:
*161 cm és 57 kg vagyok
2015. máj. 26. 17:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogyni a kalóriadeficittől lehet. Ha a kenyér elhagyása Nálad ezt okozza, akkor fogysz. Nálam nem tette 25 kilós feleslegnél sem, pedig pluszban elhagytam még a cukrot, a tejet s rokonságát, a keményítődús ételeket s vigyáztam, hogy olyan keveset egyek, amennyit bírok. Nos, ettől még nem lett kalóriadeficitem, én kemény dió vagyok ebben :) Ahhoz jobban le kellett csökkentenem a szénhidrátot. Van, akinek a kenyér elhagyása is elég (a tönkölykenyér is hasonló, csak mintha kevesebb lenne benne a glutén).


A 90-60-90 álomszámokhoz tényleg kell genetika is. Aki téglalap alakú, annak nem tud kijönni ez.

2015. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz amit az előző hozzászóló írt. Még annyit, hogy ha nagyon kenyeres vagy akkor inkább szénhidrát csökkentett kenyeret egyél. Aldi, Lidl, több helyen lehet kapni. Viszont a kenyér elhagyása nem sokat ér ha mellette eszel cukrosat, telített zsírt, tésztát, stb. Teljes étrend váltás lehet csak eredményes súlyzós és aerob edzéssel párosítva, sok víz fogyasztás, vitaminok- nyomelemek pótlása, és elegendő alvás.
2015. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Mivel anyukámnak megvolt ez a méretarány, valószínűleg nekem is meg lesz. Nem csak a kenyeret hagytam el és edzek is.:)
2015. máj. 27. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!