Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fejezzem be a diétát?...

Hogyan fejezzem be a diétát? Nem szeretnék tovább fogyni.

Figyelt kérdés

Elkezdtem rendszeresen sportolni, futni, kb minden nap másfél órát mozgok. Viszont hozzászoktam ahhoz, hogy keveset és egészségesen eszek és jól is lakom ezzel a kevéssel. Nem koplaltam, kb havi 1-1,5 kilót adtam le (nem is kellett sokat, 60 körül indultam). A súlyom azonban most tovább csökken, stresszes is vagyok mostanában, plusz a kánikula miatt se tudok sokat enni. Mit javasoltok, hogy kell átállni arra, hogy állandó maradjon a súlyom?


(165cm 55kg L)


2015. aug. 7. 12:02
 1/7 nerd11 válasza:
Ha tudnám, hogy nagyjából mennyi a napi kalóriabeviteled, és hogy milyen arányban vannak a makrotápanyagok, örömmel segítenék.
2015. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olyan 1400 kalória körül eszek egy nap. tejes zabkásával vagy rozskenyérrel indítom a napot, ebédre csirkehúst, halat, tojást, zöldségeket eszek, szinte mindent sütőben sütök (még a tojást is). a nap többi részében gyümölcsöket, magvakat, joghurtot, túrót eszek. kb 5-6-szor eszek egy nap és egyáltalán nem vagyok éhes, hiába kevés az 1400 kalória.
2015. aug. 7. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak mert nem éhes az ember, még tud enni, ebben van tapasztalatom... Pár marék olajos mag vagy amit szeretsz és töményebb itt-ott segíthet a kalóriaproblémádon... De egyszerűen ehetsz kicsit töményebb, kevésbé laktató vagy csábítóbb ételeket. Nekem egy csomó ételem van, ami biztosítja, hogy aznap ne legyek kalóriadeficitben. Kedvenc, de saját, jó összetételű édességek (amikből nemcsak annyit eszem, hogy épp elverjem az éhem, túl csábítóak), a már említett olajos magvak (sokunkat nem laktatnak jól, a kalória viszont gyorsan jön és nagyon finom is kesut nassolni, sósan, pörkölve)...
2015. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az elmúlt héten rendesen ettem, sőt minden nap bűnöztem (csokis keksz, fehér kenyér), mégis tovább fogyok :/
2015. aug. 8. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a stressz az oka? Én ha ideges vagyok hosszabb távon hiába nem diétázok fogyok. Szerintem ezt kéne kiiktatni.
2015. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nerd11 válasza:
A telítetlen zsírbeviteleden emelj, a többi teljesen rendben van. Ahogy a 3. válaszoló írta, olajos magvakban lehet a megoldás :)
2015. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
NE EGYÉL BA*DMEG
2015. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!