Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyni szeretnék, viszont...

Fogyni szeretnék, viszont izmosodni nem?

Figyelt kérdés

18L, 160 cm és 55kg

Az a bajom, hogy a hasamon, derekamon, combomon, fenekemen sok a felesleg. Járogatok kondiba és azt veszem észre hogy nagyon nagy lett a vádlim. És ezt nem akarom, mert nem szeretnék izmosodni.

milyen gyakorlatokat ajánlotok? esetleg edzésterv?

Mire figyeljek étkezésnél?



2015. jún. 30. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel fogyni és izmosodni lehetetlen egyszerre, nem értem a gondodat. :)
2015. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:'(

de melyik gépekkel csináljam h a vádlim ne legyen izmos? mert most a taposós lépcsős gépen voltam fél órákat

2015. jún. 30. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet, nem hiszem el, hogy nagy a vádlid.
2015. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudok képet. legyen elég hogy nagy és mivel alacsony vagyok és duci nem néz ki jól az izmos vádli
2015. jún. 30. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor fogyókúrázz ne izmot növelj!
2015. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdők tudnak egyszerre izmosodni és fogyni, de ez elég minimális. Én sem hiszem, hogy fogyás mellett hirtelen hű de izmos lett a vádlid, bár én azt sem értem, miért baj az izom, szerintem az szuper, kár, hogy sokat kell tenni érte, kalóriadeficitben pedig főleg nem várhatunk izmosodást...


De ha nem akarsz izmosodni, ne mozogj. Fogyni lehet úgy is. Izomsorvasztást azért nem ajánlok, a fehérjeszegény étrend gondolom, akkor se jó, ha nem érdekelnek az izmaid...

2015. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Fogyni szeretnék, viszont izmosodni nem?"

De.


Üdv,

Bánóczy

2015. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!