Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Le szeretnék fogyni, egy...

Le szeretnék fogyni, egy olyan 20-kg-t legalább. Milyen diétát tudnátok ajánlani a szénhidrát mentesen kívül? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Szóval az interneten a szénhidrátmentes diétánál nem találtam jobbat, csak kicsit félek tölle, hogy majd egész nap éhes leszek, és nem tudok annyira koncentrálni, nem lesz energiám... A diéta alatt ezek a (tünetek) lesznek majd? És ha van valami receptetek, ami tök finom, és az elő állítása sem kerül nagyon sokba, kérlek írjátok meg. És egy ilyen diétát meddig kell csinálni?
2015. szept. 19. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért 20 kiló már plusz már nem kevés!

Ezt nem fogod normál körülmények között 1 hónap alatt leadni.

Mese nincs, szénhidrátcsökkentés ( és a bevitt szénhidrát formája sem mindegy), zsíroknál figyelni a minőségre, kalóriaszámlálás.


Én egy év alatt adtam le kb. 35 kilót a kalóriaszámlálás és szénhidrátcsökkentés módszerével. Kb. egy hétig voltam éhes, de ahogy rákaptam az ízére, úgy lett egyre könnyebb és élvezetesebb a dolog.

Ezt az oldalt ajánlom, nekem ez a "bibliám":

[link]


A fórumba sok ötletet kapsz.

Hidd el, egy hónap után jelentkezni fog az eredmény, és utána a sikerélmény csak még jobban inspirál!

2015. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is a kaloriabázis segítségével fogyózom. 23-án lesz 2 hónapja, hogy csinálom, és eddig 10 kiló ment le. Olyan 1 hétig kapkodtam a fejem, hogy mit egyek, hogy ne legyek éhes. Ma már nem gond. Végül is mindent eszek, csak értékel. Figyelem a napi kalória értékemet, a megfelelő mennyiségű fehérje, szénhidrát és zsír bevitelemet. Mellette sportolok is egy kicsit. Nekem úgy van beállítva, hogy december végére 20 kilót fogyjak le. A fele már lement.
2015. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kimaradt két betű. Szóval minden eszek csak mértékkel.
2015. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet szénhidrátmentesen étkezni.

A szénhidrátcsökkentés sokunknak jó, extrém szénhidrátcsökkentésnél pedig tipikusan nem éhes az ember, amennyiben azért normálisan eszik, nem extrém kalóriadeficitet tartva. Energia is inkább több van így (legalábbis a kezdeti időszakot kivéve, ami van, akinek pár nap, van, akinek több), persze van, akinek nem való az ilyesmi.


Van, aki addig csinálja, amíg le nem fogy, van, aki pár évtizeden vagy egy életen át. Persze úgy, hogy súlyt tartson vagy súlyt növeljen, amennyiben az a célja, nyilván aki folyamatosan fogy eme diétával, az nem csinálhatja akármeddig.


Mit értesz szénhidrátszegény diétán? Van, akinek ez napi 160g ch, van, akinek 5g... Ez alá nemigen tudsz menni tartósan s viszonylag egészségesen (az 5g csak hasraütés, de valahol itt lehet az, amit a zerocarberek visznek be).

2015. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az kimaradt, hogy ki tudod tapasztalni, mi laktat jobban hasonló mennyiségű kalóriában, mint más :) Még ha Téged elsősorban a kalória laktat, akkor sem teljesen mindegy, hogy mit eszel, egészséged szempontjából pedig nyilván nem. Még szénhidrátszegény étrend mellett sem... De hogy kinek milyen ételek, hány és mekkora étkezés a jó... Az nagyon változó. Van, aki előadja, hogy ő így és így fogyott és sose volt éhes, de ez nem jelenti azt, hogy Te ne lennél kegyetlenül az ugyanolyan módszer mellett. Meg kell találnod a saját utadat.

A fogyáshoz pedig kalóriadeficit kell, a szénhidrátszegénység mindössze tipikusan segít ebben... De van, akinek nem eleget ahhoz, hogy fogyjon.

2015. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :)
2015. szept. 20. 07:25
 7/7 Krisz85 ***** válasza:

könyörgöm felejtsük már el hogy a szénhidrátok ellenségek, nem azok, az üzemanyag, 14 kilót fogytam június óta és 4,5 g szénhidrátot eszem / tskg és hízékony vagyok, na bumm?! nesze Neked ch csökkentés,


az elhízást a nem megfelelő minőségű, és nem megfelelően időzített szénhidrátok okozzák, amit még megfejelünk sós és cukros étkezéssel és még nem is mozgunk hozzá. + a telített zsír rossz szénhidrát kombó okoz még elhízást genetikától függetlenül


le kell tisztítani a kajád, ez a trükk, hogy hogyan azt privátban!

2015. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!