Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek ha fogyózok napi...

Szerintetek ha fogyózok napi egy esetleg két kifli vagy zsemle belefér ha a nap többi részében más szénhidrátot nem fogyasztok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Persze.
2015. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Simán. Arra figyelj h azért ne vacsorára legyen. Amúgy ha 2g/testsulykilógramm felé nem mész szénhidrátban, nem lehet baj. Figyelj a zsirbevitelre is. Ne hagyd el teljesen mert abbol baj lesz, de esszenciális zsírokat fogyassz ha lehet.
2015. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha úgy fogyózol, hogy semmi ismerettel nem rendelkezel arról, mi milyen és mennyi tápanyagot tartalmaz, akkor persze, hogy belefér, mivel az egésznek semmi értelme.
2015. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Le van pontozva az előző, de igaza van. Ha megfelelő mennyiségben eszed a tápanyagokat, akkor akár csokoládét is lehet enni mindennap, fogyni fogsz ha nem léped át a napi kalórialimitedet.


100%-osan kizárt hogy 2 kiflin kívül más szénhidrátot nem fogyasztasz. Annyira erőtlen lennél hogy az ágyból nem tudnál felkelni pár nap után.

2015. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze , vannak akik számolják a szénhidrátot is , én csak kalóriát számolok és eszek kiflit zsemlét , így is fogyok.
2015. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4: Miért lenne erőtlen? Ahhoz közel sem mindenkinek kell szénhidrát, a testnek leginkább energia kell, amit másból is megkap.

Van, aki igényli a sok szénhidrátot, de pl. én pont hogy sok szénhidráttal vagyok enervált és kevéssel energikus, bizonyára ebben is van logika.

A kérdező bizonyára nem eszik nagyon kevés szénhidrátot, de az is lehet, hogy nagyon sokat eszik, csak nem szénhidrátot ért szénhidrát alatt, ahogy az már tipikus. (Kedvencem az, amikor azt írják, hogy "szénhidrátmentesen étkezem, sok gyümölcsöt eszem".)


Kérdező, nyilván fogyhatsz így, kalóriadeficit kérdése. Viszont érdemesebb jobb ételekre koncentrálnod.

S remélem, azért jócskán eszel szénhidrátot máskor is, nem mindenkinek kell, de aki kenyeret eszik, az már elrontotta az igazán szénhidrátszegény utat s jobb, ha zöldséget is fogyaszt jócskán. Persze rengeteg dologban van még szénhidrát, a növényekben legfőképp.

2015. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. nov. 6. 15:42
 8/12 anonim válasza:
Ha szénhidrátból alacsony glikémiás indexűt eszel, az lenne a legjobb a testednek. Viszont ezek általában nem azokban az ételekben találhatóak, amiket átlag emberek (értsd. kajára részletesen nem odafigyelő emberek) szoktak enni. Cukor, fehérliszt egyből kilőve. :)
2015. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm
2015. nov. 7. 09:16
 10/12 Hajdu Change válasza:
Ha nagyon kívánod, akkor belefér, de szerintem jobb ha szénhidrátmentes kenyérszerűségeket eszel. :)
2015. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!