Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek ha fogyózok napi...

Szerintetek ha fogyózok napi egy esetleg két kifli vagy zsemle belefér ha a nap többi részében más szénhidrátot nem fogyasztok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 07:51
1 2
 11/12 anonim válasza:

"fogyózás"

Ha belegondolsz semmi értelme.

Ha elemezzük: fogyó KÚRA

azaz egy ideig tart. Mi értelme az egésznek ha miután abbahagyod ugyan oda fogsz jutni?

A megfejtés a helyes táplálkozás és a sport. Mindent lehet fogyasztani csak megfelelően. Lehet akár csokit is egyél, mert nem befolyásol semmit ha rendesen és rendszeresen étkezel. A sportnál nem a gyúrásra kell gondolni meg a legnehezebb fizikai tevékenységekre, hanem arra hogy mozdulj ki a szobádból, nem a facebook előtt kockulj sétálj és végezz olyan gyakorlatokat amelyeket az iskolába tanultál(guggolás, lábemelés stb.).

Mindig felbosszant az ha valaki fogyókúrás kérdésekkel fordul az emberekhez. Mert ha már benne van az hogy "kúra" akkor bizony semmire nem fogsz jutni.

Persze-persze én ezt most nagyon túl bonyolítottam. De ha most esetleg nem remélem később rájössz.

2015. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A kiflit, kifliket én sem tudnám kikerülni. Az KELL !!
2015. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!