Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 10 kilót kellene fogynom....

10 kilót kellene fogynom. Akinek ez már sikerült azoktól kérdezem, hogy mennyi idő alatt, milyen módszerrel fogytak ennyit? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2015. dec. 7. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én bár szülés után vagyok, nyáron kezdtem 70 kilóval, nagyon el voltam keseredve, milyen dagi vagyok. 5 hónap alatt adtam le 10 kilót úgy, hogy 2 gyerek mellett nem volt időm sportolni, mégis sikerült. Nagyon keveset eszem, lehet meg fognak ezért szólni, de leírom: semmiféle diétát nem követek, reggelire tejeskávét iszom, ebédre általában a gyerekek főzelékéből eszem pár kanállal, délután ismét tejeskávé, este pedig saláta, sajtok, natúr joghurt, korpovit, viszont ez sem igaz mindig, mert vannak napok, amikor pizzát rendelünk vacsira, vagy nagyon jó ebédet főzök és ugyanúgy belakmározok belőle. Szóval ezek mellett rengeteget gyalogolok, mindenhova gyalog járok, átlag napi 5 km-t lesétálok a gyerekekkel, hegynek felfelé is, hétvégén kirándulás.

Én tökéletesen elégedett vagyok, mert mindenféle megerőltetés nélkül már -10 kilónál járok és még 5 kg-t szeretnék így leadni. Ez kicsit életmód váltás is lett nálam, mert egyszerűen megszűnt az éhségérzetem, ráálltam erre a kevés kajára és teljesen jó. Semmitől nem fosztom meg magam, ha megkívánom, megeszem a csokit is, vagy a sültkrumplit, cukrot nagyon minimálisan, még kávéba sem teszek, kenyeret meg szinte egyáltalán nem eszem. Nekem ez így jó és kényelmes, nagyon jók a visszajelzések is az ismerősöktől, hogy milyen csinos lettem. Természetesen a rengeteg gyaloglás mellett ezerrel takarítok is itthon (2 szintes ház), minden nap porszívózás, felmosás, vasalás, pakolás/hajolgatás a gyerekek után, napi 1 óra intenzív mozgás így is megvan.

2015. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Èn most júniustól augusztus vègèig fogyóztam. 78 kilóról kezdtem, ès most vagyok 67. Ami a magasságomhoz majdnem jó, mert 175 centi vagyok. Èn úgy csináltam, hogy elkezdtem számolni a kalóriákat, napi 1200 max kcal-t ettem. Ugyi kizártam mindem èdessèget, kenyeret, pèksütemènyt, tèsztákat. Napi 4× ètkeztem. Ebben a reggeli általában zabpehely volt, vagy abonett. Ebèdre csirkemell, párolt zöldsègek, levesek. Uzsonnára gyümölcsöt ettem. Nyár volt szóval a dinnye, eper, alma, szilva volt az aktuális. Vacsorára meg joghurtot szoktam enni, esetleg abonettet. Ó, ès mèg halat. Konzerves tonhalfilèt, nagyon finom ès ugye fehèrje is van benne. Ès tojást tudok mèg ajánlani, de azt reggelire:) Emellett 'sportoltam'. Minden második nap mentem futni, ès sokat bicikliztem is. Ès mèg itthon tornáztam. Legtöbbször kardió, zumba gyakorlatokat. Nagyjából ennyi, nekem ezzel a módszerrel 10 kiló ment le 3 hónap alatt, de mèg szeretnèk leadnj egy 4-5 kilót. Ami már minnèl nehezebben fog menni, de remèlem sikerül. Sok sikert neked is!;)

(17/l)

2015. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 9 hónap alatt 37 kg-t fogytam, napi 1-1.5 óra szobabicikli és 4x ettem 1 nap. Vacsora zöldség+hús vagy soványtúró édesítőszerrel és kis fahéjjal, a maradék 3 kaja elosztva a nap folyamán 40 deka csirkemell és 150 gramm barnarizs összesen, mindegyikhez ettem zöldséget vagy savanyúságot.
2015. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!