Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres fogyókúrázóktól...

Sikeres fogyókúrázóktól kérdezem. Ki milyen módszerrel fogyott le? Mennyi idő alatt és milyen súlyból? Azóta is tartjátok?

Figyelt kérdés

172/84. 36 éves vagyok.Életmódváltásra készülök.Két hete teljesen elhagytam a kenyér féléket,cukrot tésztát és a rizst.Napi 30-40 percet tekerek esténként szobabiciklin.A szénhidrát bevitelt is lecsökkentettem.Nagyon szeretném ezt az életvitelt folytatni mert lánykoromban sovány voltam,csak a terhességek (4 gyermekem van)alatt rakódtak rám a kilók.Akivel régen találkoztam mindenki megdöbbenve néz rám,hogy mennyit híztam.Szörnyű érzés!Nem volt nagy lemondás a kenyérről és a hasonlókról,sosem voltam édes szájjú sem.

Az elhatározás már megvan,csak jó lenne egy-két biztató szó olyanoktól akik már elérték a céljukat ez ügyben.Előre is köszönöm!


2010. jan. 20. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem jó úton haladsz. az a lényeg , hogy ne add fel hanem csináld akkor is ha épp stagnál a fogyásod.ha naponta sportolsz mellette tényleg egészségesebben, kenyér és cukor nélkül étkezel és nem hatalmas adagokat akkor tuti le fogod adni a felesleges kilókat. csak így tovább. én így fogytam le és azóta tartom is a súlyom. hetente többször mérem magam és ha netán kicsit többet mutatna a mérleg akkor visszafogom magam. így nem hízok vissza sosem.
2010. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válaszok:

Életmódváltással, napi 5-6 kis étkezés, megfelelő fehérje, szénhidrát, és zsírbevitel... vitaminok, ásványi anyagok... mindenre grammra odafigyelve.

116-ról 90-re, 8 hónap alatt.

Máig tartom igen...


Annyi a titka, hogy nem fogyókúrázni kell, hanem életvitelszerűen csinálni ezt az egészet...


Itt az eredmény:

[link]

2010. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám tesóm után hízott meg nagyon. Ülő munkája volt és igazából mindenki átnézett rajta mert kövér volt. Tavaly azt március környékén kezdett el váltani.

Kezdetben itthon tornázott és ahogy jött a jó idő, úgy került elő a bicikli. Nyáron minden nap elbiciklizett a szomszéd faluba és vissza, vagy ha már késő volt (mert haza kell hoznia a munkáját) akkor futni járt. Ha jól tudom 18 kg ment le róla úgy, hogy nem koplalt.

Régebben a rokonok mindig azt mondták neki, hogy Jaj Editke milyen jó húsban vagy (főleg az idősek). 2009 nyarán viszont voltunk esküvőn ott pedig már ezt mondták: Jaj Editkém! De csinos lettél! :)

Váááá! Anyunak úgy dagadt a melle a büszkeségtől! :)


Az egyik rokon azt is megkérdezte, hogy nem beteg-e, mert nagyon lefogyott! :)


Azóta anyu nagyon kivirult! Folyamatosan cserélte le a farikat kisebb méretűre és sokkal fiatalosabban öltözködik. :)

A lába sem vizesedik, narancsbőre sincs. :)


Remélem neked is kellemes élményekkel fog járni! :) Nagyon sok sikert kívánok hozzá! :)

2010. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást és a válaszokat.
2010. jan. 20. 18:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a Norbi-módszerrel, csak kicsit másképp, ahogy le van írva: déli 12 óráig mindent megettem, utána viszont csak nyers zöldségeket és sok vizet fogyasztottam. Azeredmény: 2,5 hónap alatt -18 kg.
2010. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak: hány kilóról kezdted a fogyást? És milyen az a Norbi módszer? bocs az offért, de nem akarok most rákeresni. nekem legalább 20-at kéne leadni, mondjuk 5 hónap alatt, 3 gyerekem van, és stagnál a súlyom. Csinálhatok bármit, lejjebb nem megy. köszi.
2010. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nekem ezek a sikersztorik adnak kitartást,hogy végérvényesen sikerüljön az életmódváltásom.

Továbbra is várom a történeteket.

2010. jan. 22. 16:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Szülés után híztam meg. 10 kilót adtam le napi másfél óra tornával, kemény (majdnem kockás) hasam lett, kikerekedett a fenekem, visszajött a derekam, és nem lett csúnya a bőröm.
2010. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 61 kg-ról indultam. Kb 4 hónap volt.
2010. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

18 vagyok és én is egy év alatt híztam vagy 6-7 kilót. így voltam 173,5/80kg. nem eszek ebéd után és így fogytam 15-16 kgt (5 hónap alatt). És amúgy nagyon jó érzés, mert amikor "kövér" voltam, utáltam vásárolni, mert úgy voltam vele, hogy majd akkor veszek ruhákat, ha majd sovány leszek. (de sokáig nem tettem érte semmit)

most hogy soványabb vagyok, mindenki mondja h milyen jól nézek ki (meg hogy ne fogyjak tovább :D)

vettem egy csomó új ruhát meg olyan nadrágokat amiben jól látszik a lábam :D és az önbizalmam is sokkal nagyobb! persze, én is "vétkeztem" de akkor másnap ugyanúgy folytattam a diétát, mint ha semmi se történt volna

2010. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!