Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 100-ról 86-90 kgra szeretnék...

100-ról 86-90 kgra szeretnék lefogyni mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Napi rendszerességgel mozgok csak egy sérülés következtében kicsit elengedtem magam és most álltam újra edzésbe (labdarúgás). Jelenleg 183cm/97kg vagyok. Nem mondanám magam kifejezetten kövérnek inkább robusztus testalkatom van. 2-3 hónap alatt szeretnék megszabadulni 10-12 kilótól, hogy minél hamarabb ismét a toppon legyek.


A 3 óránkénti étkezés bevett szokás nálam, de ha a csirke és a rizs mellé tudnátok ajánlani más alternatívákat ami pénztárca kímélő (gondolok itt arra, hogy a kobe marha is biztos nagyon jó de nem az én pénztárcámnak való)


Szeretnék még a foci mellett olyan sportokat is kipróbálni amik izmosítanak de a dinamikámból nem vesznek el és elég intenzívek, de nem tudom milyen irányba induljak.


És egy bónusz kérdés: a tejet mennyire hanyagoljam? (1.5%-os ból van hogy megiszok 1 nap közel 1 litert el kell hagyjam vagy elég ha csükkentem a mennyiséget?)


21/F



2016. febr. 2. 14:22
 1/2 Szabi.L ***** válasza:

Ezt nézd át, hátha merítesz ötletet: [link]


Tejet hanyagolnám, mivel rengeteg tejcukor van benne és zsír, ami a fejlődés akadályozása mellett az egészségre sincs túl jó hatással.


Még annyi, hogy látom szénhidrátszegény diétát akarsz, viszont, ha ennyi sportot űzöl, akkor azért ne teljesen vond ki az étrendedből a ch-t, hiszen ez adja az energiát izommunkánál.


Foci mellé remek kiegészítés lehet a funkcionális edzés. A legjobb játékosok is elmennek terembe edzeni, youtuben van egy csomó videó, ahogy neymar,ronaldo stb edz teremben.

2016. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tejet teljes mértékben hanyagolnám. Noha minden média azt harsogja, hogy hú, mennyire jó, mennyire egészséges, ez valójában csak a tejipar lobbijának köszönhető.

Colin Campbell Kína tanulmány c. könyvében sokat olvashatsz erről.

A három óránkénti evést szintén nem tartom hasznosnak. Ennyi idő alatt a húst nem tudod megemészteni, tehát a félig emésztett táplálék keveredik az emésztetlennel. Garantált a béláteresztés, az meg, remélem, tudod, mivel jár.

Azt nagyon kevesen tudják, hogy a túlsúly leggyakoribb okozója a dehidratáltság. Ha nem iszol elegendő VIZET, az emésztés hatásfoka romlik, és a salakanyagokat kénytelen elraktározni a szervezeted.

2016. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!