Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó fogyókúrás módszert amivel könnyebben lefogyhatok? ( 1 hónap alatt szeretnék lefogyni ) sokan irjatok lécci! ( egyébként sportolok csak még az edzések nem kezdődnek )!

Figyelt kérdés

( az tényleg igaz hogy az almaecettel lehet fogyókúrázni) ?

( vagy a bébi étellel ? )



2014. aug. 11. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb módszer a nyakfordítás: ha ételt látsz, akkor előbb balra, majd jobbra félfordulat a nyakkal, többször ismételve. A szemet nem szabad becsukni !! Ezután 1 pohár víz, majd jöhet az ismétlés.
2014. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te tuti nem lehetsz marha nagy sportember, mert akkor tudnád, hogy a bébiétel és az almaecet is nagy baromság. Futni kell, biciklizni , diétázni és akkor menni fog. Azt hogy mennyit, az attol is fugg, hogy mennyi felesleg van rajtad..
2014. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es kommentelő ! igenis sportember vagyok és csak kérdeztem hgy az almaecet vagy a bébiétel téélleg segit a fogyásba ..... én ezt magamtól találtamki hanem hallottam meg az egyik barátnőm almaecettel fogyózik !!! ( kézilabdázok csak még nem kezdődnek az edzések ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. aug. 11. 22:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de igen van aki bébiétellel fogyozik, de akkor is baromság. És ha sportember lennél, akkor akkor is mozognál, ha nincs edzés..
2014. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4 kommentelő!! neked is megirom mint az előző kommentelőnek hogy a bébiételllel fogyókúrázást az csak hallottam és csak egy kérdést tettem fel hogy igaz e ........


szoktam járni futni !! sportember vagyok mint irtam .... de más fogyókúrás módszert is kiszeretnék próbálni !!!



( AKI NEM ÉRTENÉ : A BÉBIÉTELES ÉS AZ ALMAECETES FOGYÓKÚRÁT CSAK HALLOTTAM ÉS CSAK EGY NYAMVATT KÉRDÉS TETTEM FEL HOGY IGAZ E ....

2014. aug. 12. 10:45
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

MEGIS HOGY LENNE MAR IGAZ TE SZERENCSETLEN?


Egy igazi sportolo tisztaban van a teste miko- es makrotapanyag igenyeivel, te biztos hogy nem vagy sportolo.

2014. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 HUN_Sector ***** válasza:

A szénhidrát kell az energiához, a fehérje az izmoknak, a szír az izmoknak és a porcoknak.

Told a rizs + csirkemell kombinációt és vigyél be kevesebb kalóriát, mint amennyit elhasználsz. Ez utóbbinál tutibb tipp nincs a fogyásra.

(Ha koplalsz, izomból fogsz veszteni, aztán csak zsírból, majd ha ételhez jutsz, az egyből zsírként fog elraktározódni)

2014. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os nem kéne okoskodni ..... 1 az hgy nem is ismersz és azt se tudod ki vagyok !!! nem is láttál de még sportolni se !!!!! először midenki magából induljon ki ........ és min irtam , más módszert is kiszeretnék próbálni a fogyókúrához

szerencsétlen meg nem vagyok ,, és a beszólásaidból köszönöm de nem kérek !!! ha kötöszködni akarsz akkor mással és ne velem !! vagy ilyen unalmas az életed hgy mással kötözködhess ? ....... keress más pajtást akivel ezt teheted !!!! csíraa :D

2014. aug. 12. 16:06
 9/12 A kérdező kommentje:

7 - es ... :) köszi a tippet

legalább te egy normális választ adsz :)

2014. aug. 12. 16:07
 10/12 Si. válasza:
100%
Fuss le kilometereket a legnehezebb helyesirasi szotarral, amit talalsz, majd otthon olvasgasd lazulaskeppen.
2014. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!