Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szeretnék GYORSAN fogyni! Mit...

Szeretnék GYORSAN fogyni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék viszonylag gyorsan lefogyni. Mármint 1-2 hónap alatt. 156 cm vagyok és 58 kg. Kb. 8 kilót szeretnék fogyni, minél gyorsabban, hajlandó vagyok mindenféle diétára, és némi sportra. Mit érdemes enni? Azt tudom, hogy lisztet cukrot ne, de sok zöldséget, meg mindent lehet módjával blablabla. De mi az az étrend, azok az ételek, amivel a leghamarabb tudnék eredményt elérni?

2016. márc. 1. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Energiát alig tartalmazó, de telítő ételek: növényi eredetű bármi főzelékféle, főképp a káposztafélék. Azzal legyél tisztában, hogy sokkalta lassabban tudod leadni, mint amilyen gyorsan felszedted.
2016. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
26%
Ne zabálj.
2016. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az ételektől függ, inkább a kalóriamennyiségtől s azért a tápanyagok is fontosak sok szempontból. De nincs az, hogy ez az étel visz el gyorsan a célhoz, az pedig nem, amaz pedig hizlal, ez nem így működik. S persze ne koplalj, innentől olyan nagy deficited már nem is lehet, ha nem mozogsz rendesen. Úgyhogy ha elszánt vagy, ne némi sport legyen, hanem sok.


A fehérje és a zsír általában jobban laktat, a zöldség ugyan szénhidrát (plusz kis fehérje s egész pici zsír), de általában kalóriaszegény és térfogatos, ezért segíthet, amennyiben nem nagyon zsírosan eszed. Viszont pont a kalóriaszegénysége miatt egy normális, kalóriacentrikus szervezetnek ipari mennyiség kell, ha azzal akar jóllakni, mindössze a térfogat, rost, miegymás hatására lehet apellálni, ez kinek bejön, kinek nem. De általában azért segít valamit a zöldség. Csak jóllakni nem tudnék vele soha. A telít szó értelmére sosem jöttem rá, én jóllakom vagy éhes maradok, akkor is, ha feszül a gyomrom.


Viszont ha te elszánt vagy s tűröd az éhséget is, ez nem is annyira fontos. Állíts össze egy kiegyensúlyozott étrendet, ami még épp nem koplalós, tartsd be, mozogj (több mozgás esetén persze több evés is kell).

2016. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél + mozogj (pl. napi 5-10km biciklizés enyhén dombos utakon). Marad 7 heted.
2016. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Zsírleszívás.

Fejezzétek már be ezt a hülyeséget, hogy gyorsan fogyni...

Az étrendedet megfelelően válogatod össze, ami hosszú távon fenntartható és megfelelő rendszeres mozgásmennyiséget viszel az életedbe. Így lehet, hogy nem 1-2 hónap alatt éred el a célod, de biztosan egészséges maradsz, ráadásul jó kondícióval (nem az izmaidat veszted el, ami szélsőséges esetben a szívizmok leépülését is jelenti), formás alkatod lesz.

2016. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Balóka válasza:
Ha most gyorsan lefogysz utána ugyis megint hízni fogyol
2016. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tomika_98 válasza:
ne fogyj olyan gyorsan, nem kell csodadiéta mert akkor meg a gyors fogyástól meg minden irónia nélkül rondán fogsz kinézni. anorexiás vagy? pszychológust kerestél fel?
2016. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Idióta.
2016. ápr. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!