Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a diétával látványosan...

Ezzel a diétával látványosan fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Előre le szeretném szögezni, a célom nem a fogyás, hanem egészséges életmód. 1-1,5 hónapja nem eszek sem cukrot, sem lisztet. 166 cm és 53 kg vagyok, a kenyér elhagyása miatt fogyni kezdtem. Nem akarok sovány lenni, hanem normális testalkatú. Ha tovább folytatom, mindenképpen fogyok még? És ha sportolnék mellé, mert azt még nem kezdtem el, akkor jobb lenne a helyzet?
2015. szept. 15. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A sport mindenképpen jó.

Akkor fogysz, ha elég keveset eszel hozzá, az, hogy kihagyod a cukrot és a lisztet, önmagában nem okoz fogyást. Segíteni persze segíthet.


Ha nem akarsz sovány lenni, akkor nem tudom, miért akarsz fogyni, én a Te számaiddal inkább tömegelnék, egy emberre kell némi izom, esztétika és erő miatt is. (Persze ez ízlésfüggő, de ha a fenti számok mellett soknak tartod a zsírt, akkor izomból vajmi kevés akadhat.) A súlytartásban is segít a plusz izom, ha az ember azért szeretne mennyiségeket enni :)

2015. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fogyni akarok, hanem egészségesen élni (mint ahogy fönt is írtam), csak tudom hogy aki elhagyja a cukrot és a lisztet, az fogyni kezd.
2015. szept. 15. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha normális testallatot akarsz, akkor szedj magadta 10-12 kg izmot, mert jelenleg kórosan sovány vagy, ill ha még csak tini vagy, akkor csak simán sovány
2015. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az azért már nem átlagos testalkat lenne, hanem annál izmosabb... Nekem is tetszik az olyan, de nem mindenki akar annyi izmot, főleg lányok nem, de egyes férfiak is így vannak vele.
2015. szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!