Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet nagyon gyorsan...

Hogyan lehet nagyon gyorsan es latvanyosan fogyni? Naponta jarok futni 2 km-t de nem latok semmi valtozast pedig kb egy honapja jarok.

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól a picike futástól miért is kellene bárminek változnia? Az étrend eleve sokkal többet számít...
2014. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem jó az étrended és kevés ez a mozgás, plusz nem kell mindennap.

[link]

2014. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha heti 7 nap fut azért az nem kevés mozgás sztem..
2014. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerinted. Szerintem meg kevés 2 km. Kérdező csináld a futást intervallumos edzés keretébe.

[link]

2014. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
64%

2 km futás alatt körülbelül 200 kalóriát égetsz ami egy szendvicsnek megfelelő. Ráadásul amikor mozogsz nem zsírt égetsz, hanem az izomban mozgatásához szükséges szénhidrát egy formáját.


Vizsgáld meg mit kajálsz egy nap. Csökkentsd le arra a szintre ami a jelenleg szükséges.


1 hónap alatt nem fogsz lefogyni hanem években lehet számolni. Hízni is így híztál meg. Nem egy hónap alatt.


Továbbá hagyd abba a napi futást mert könnyen megsérülsz. Járj inkább minden másnap.

2014. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
2 km az ne is haragudj de semmi főleg ha utána hazamész és megeszel 3 zacskó csipszet meg egy kiló zsíros húst sültkrumplival...
2014. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én se mondtam h utána jöhet a chips, de ha heti 4-5x lefutja tisztességgel - megfelelő tempóban- ezt a 2kmt már előbbre van mintha semmits csinált volna..


Az étkezéséről nem tudunk semmit..

2014. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a semminél több, de csak emiatt hirtelen fogyást várni nem reális :)
2014. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok es 48 kg, elvileg normalis a testsulyom de megis kicsit van pocakom. sose eszem csokit (laktozerzekeny is vagyok)onta geyszer. nem iszom szensavas uditoitalokat, mert nem szeretem... azert nemertem hogy mikor fog eltunni ez a kis has?
2014. aug. 23. 22:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez rohadt kevés, izom nyilván alig van rajtad. Híznod kéne plusz alakformáló torna, hogy jól nézz ki.
2014. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!