Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek ez 1 napra sok...

Szerintetek ez 1 napra sok vagy kevés? Pár napja csökkentettem a kaja adagokat és figyelek az étrendemre +torna, futás a mai napi kajám lent írom

Figyelt kérdés

reggelre sonka tojás ..kb.az egész adag( 5 evőkanál) + fél szelet fehér kenyér


délben ..tejbe rizs cukor nélkül ,diétás lekvárral ..kb..(4 evőkanál) volt az egész adag


uzsonára kétszersült ...a bolti 7 days BAKE ROLLS fele a csomagnak ...


este kis pohár joghurt búzacsírával ...1 evőkanál a csírából



ha valakinek van tapasztalat a búza csírával kacsban megköszöném ha írna róla ,,,mert hát neten írták hogy jótékony stb,, meg találtam olyat is hogy hizlal ...akkor melyik???


2016. márc. 28. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés, egy étkezésre többet eszek... Ne koplalj!
2016. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt kevés, másrészt diétában mit keres fehér kenyér meg bake rolls? Na ez az, amik miatt nem fogsz fogyni; nem éhezni kell meg koplalni, hanem normális táplálékból normális adagot magadhoz venni, minimum napi 5 étkezéssel.

A búzacsíra jó dolog alapvetően, zabálni nem kell kilókat, és akkor nem hízlal :)

2016. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kevés, és azt sem értem, hogy mitől szénhidrátszegény? Mármint mindenben szegény, szénhidrátban is, de arányaiban az van benne a legtöbb. Egyél túrót, húst (ha nem vagy vegetáriánus, ha igen, akkor más fehérjeforrást keress), sajtot mértékkel, többféle zöldséget...
2016. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!