Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Öt hét alatt 5-7 kg?

Öt hét alatt 5-7 kg?

Figyelt kérdés
Mindössze 5-7 kiló kellene a célom eléréséhez, de talán annyi sem, mivel most 163 cm-rel vagyok 57-60 kg (kézilabdázom és próbálok egészségesen élni). Tudom, hogy mint kézilabdázó, sosem leszek nádszál, inkabb izmos, és a legtöbb helyen már kezd ez kirajzolódni, viszont mégis ott van még az a pár kiló zsír, amit szeretnék eltüntetni. 2013 óta fogyózgatom, ami azt jelenti, hogy azóta 12 kg-t fogytam, de nem szakadtam meg ért, szóval csak szépen lassan. Most az utolsó 5-7 kiló makacskodik, amikor a leginkább próbálom. Milyen tippeket tudnátok adni, hogy március végére meg legyen az eredmény, vagy szemmel látható legyen?

2016. febr. 14. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ilyen lassan fogysz (én is :)), akkor most miért akarsz extrém gyorsan? Nem fog menni, hacsak nem kezdesz el jóval kevesebbet enni jóval több mozgás mellett...


Kalóriadeficit kell, jó étrend sem árt. Mozogni nyilván mozogsz, de lehet, hogy rá lehetne még dobni erre is.

Ennyi. Nincsenek általánosan érvényes trükkök, mindenkinek más jön be, de a normális mértékű kalóriadeficit az, amit el kell érni a fogyáshoz. S persze egészségesen csinálni, bevinni a szükséges tápanyagokat s a kellő tempójú fogyáshoz inkább felpörgetni az anyagcserét és többet mozogni, mintsem koplalni, mert annak megvannak a komoly hátrányai.

2016. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!